Skocz do zawartości
Forum

A propos szpagatu...


Gość Sailor

Rekomendowane odpowiedzi

Umiem szpagat juz dawno, ale pełny, czyli kiedy to całkowicie wnim "siedze" i jestem prosto umiem tylko na lewa nogę, a na prawa nawet, jesli sie b. dobrze wyciagne nie moge. Słyszałam, ze szpagat mozna robic tylko na jedna noge, ale slyszalam tez, ze trzeba rownomiernie rozciagac miesnie obu stron ciala, bo mozna pozniej byc pokrzywionym..:confused:
Co o tym sadzicie?
Odnośnik do komentarza
A teraz pytanie na szpagat poprzeczny, tzw. sznurek lub chłopski..
Słyszałam, ze niektóre dziewczyny nie mogą go zrobić, bo maja wklęsłe biodra, to prawda?
Od dawna próbujego zrobić rozszerzając stopy, albo siedząc na przeciw ściany, albo też kucając w rozkroku..
Sa moze jeszcze jakies inne cwiczenia?
Odnośnik do komentarza

 

Szpagat jest podobno jedną z najprostszych figur gimnastycznych, ale ile trzeba się namęczyć, żeby go wykonać. Już próbowałam różnych ćwiczeń i jakoś jeszcze mi dobrze nie wychodzi. Znalazłam nawet taką ciekawą stronę https://dbam-o-siebie.pl/jak-zrobic-szpagat-w-30-dni i zastanawiam się, czy to faktycznie możliwe, żeby zrobić go już w 30 dni. A Wy co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza

Jezeli ciało jest dobrze wycwiczone, naciągnięte i elastyczne to nie powinno byc wiekszego porblemu ze szpagatem. Najprostszy to oczywiscie na lewą badz prawą nogę. Co do rozkrocznego jest on bardziej wymagający.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...