Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nie ma efektów odchudzania?


Gość Bunia114

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Sandra i mam 11 lat, wzrost 146, waga 45.Chciałabym sie zapytac jak schudnac ponieważ prawie w moje rzeczy sie nie mieszczę i robię wszystko co w mojej mocy , nie jem słodkiego nie jem po 19 uprawiam duzo sportu tym bardziej ze cały tydzien w szkole mamy po dwa w-f Nie jem dużo obiadu.Już się męczyłam miesiąc i nie ma żadnych efektów.Co robic jeżeli nie moge schudnac?Chciałabym ważyc 41 kg ale no nie moge schudnac.Proszę o szybką pomoc. Z góry dziękuję.Sandra.

Odnośnik do komentarza

Nie możesz, bo ważysz odpowiednio, więc jest to niewskazane, abyś próbowała zrzucać POTRZEBNE kilogramy. To, że nie mieścisz się w swoje rzeczy może oznaczać, że wchodzisz w okres dojrzewania i Twoje ciało się teraz będzie zmieniało, zaokrąglało, biodra się rozejdą i to jest naturalne i normalne. Nie chodzi się wiele lat w tych samych ubraniach.

Odnośnik do komentarza

Twoja waga jest prawidłowa ale mieści się w górnych granicach normy. Nie powinnaś się odchudzać , gdyż w twoim wieku jest to nie wskazane. Musisz więcej ćwiczyć, poświęcaj godzinę czasu dziennie na aktywność fizyczną w domu.
Jedz 4-5 małych posiłków, unikaj jedzenia słodyczy i fast foodów. Nie pij napoi gazowanych typu cola, fanta, pepsi, mirinda, ponieważ posiadają dużo cukru w swoim składzie przez co są kaloryczne. Zamiast nich jedz warzywa i owoce, które mają mniej kalorii (warzywa dodatkowo są mniej kaloryczne niż owoce) i są bogatym źródłem błonnika, minerałów i witamin. Nie jedz tłustych rzeczy oraz ciast, ciasteczek są tuczące i przysparzają problemów z zbędnymi kilogramami.
Bądź wytrwała i nie załamuj się. Utrata wagi musi trochę potrwać. Ćwicz wytrwale i systematycznie a na pewno osiągniesz swój zamierzony cel.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...