Skocz do zawartości
Forum

Czy ktoś tu biega ?


Gość malami18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość malami18
Czy ktoś tu biega ? :confused: Od tego szukania informacji w internecie na temat biegania zgłupiałam, dlatego mam pytanie do tych co biegają i maja doswiadczenie. Zależy mi na ogólnym wyszczuplenia ciała. Czy od biegania mięśnie na nogach mi się rozrosną ? biegam wolno, narazie codziennie przez kilka minut aby dojść do jakiejś formy. Chcę wyszczuplić, ujedrnić nogi ale nie chce:no: żeby mi się bardziej rozrosły, help :confused:
Odnośnik do komentarza
Ja biegam codziennie wieczorkiem, zaczynałam tak od 20 minut, teraz biegam godzinę półtorej. Pewnie się boisz żeby nie mieć takich wystających mięśni na łydkach? od takiego zwykłego biegania raczej mięśnie się nie rozrastają, nogi robią się smuklejsze i zgrabniejsze, przynajmniej u mnie :D.
Pamiętaj tylko o bieganiu w miejscach gdzie jest czyste powietrze i o dobrych butach do biegania amortyzujących stopę żeby sobie nie uszkodzić stawów i więzadeł. Ja kiedyś biegałam w zwykłych trampkach i strasznie bolały mnie nogi. Teraz kupiłam porządne reeboki do biegania i wcale nie czuję wysiłku i komfort jest nie do porównania. profesjonalne buty są bezszwowe, są specjalnie zbudowane żeby amortyzować stopę.
Jeśli się wciągniesz w bieganie tak jak ja to naprawdę warto zainwestować w porządne buty.
Odnośnik do komentarza
bieganie wysmukla nogi, zauważyłam po sobie, ale jeszcze lepsze na ładne nogi są rolki, dlatego polecam to jako sposób na szczuplejsze i zgrabiejsze nogi. tylko trzeba mieć naprawdę dobry sprzęt, żeby się czsem nie wykończyć i odczuwać przyjemność z jazdy. mój chłopak zabrał mnie kiedyś na randkę na rolki i wtedy zamieniłam jogging na jazdę na rolkach! tylko trzeba też zainwestować w ochraniacze.
Odnośnik do komentarza
ja tez lubie rolki! zgadzam sie z toba w 100%. takze jesli chodzi o sprzet. nie wystraczny miec byle jakie aby tylko jezdzily bo na takich to meczarnia, ale najlepiej takie z kolkami kauczukowymi bo na takich najlepiej , najwygodniej i chyba najlzej sie jezdzi:D
Odnośnik do komentarza
Gość myszka123
zawsze marzyłam o rolkach, ale u mnie nie ma gdzie jeździć, mieszkam na wsi i ulice są strasznie dziurawe i wysypany jest wszędzie taki drobny żwirek, bo ciągle łatają drogi i wysypują tym żwirkiem żeby się nie kleiło.
:(
Odnośnik do komentarza
Gość mrowcia_zet
Dobre rolki troche kosztuja ale potem komfort jest super i nogi nie bola nawet jak sie jezdzi po dziurawym chodniku :-) ostatnio sa fajne promocje bo markowe rolki mozna kupic nawet za jakies 300 zl
Odnośnik do komentarza
Ja dostałam rolki od syna sąsiadki...Może i"chłopięce"ale dostałam używane ale za darmo..Nauczyłam sie sama bez niczyjej pomocy:smilewinkgrin:
Musze dodać że na pewnik będe wysoka bo w wieku 11,5lat mało dziewczyn ma rozmiar buta 39-40:bigeek:
Moja mama też jest dość wysoka(prawie 1.80m)A koleżanka mojej mamy ma 188cm!!!:o
Moja mama była tak wysoka w wieku 13-nastu lat..Ja narazie mam 150-155cm..Mam nadzieje że "strzele"
Odnośnik do komentarza
hej:) ja biegam tak od dwóch tygodni, zaczęłam od 10 min i postanowiłam codziennie zwiększać czas o 1min30s. Trochę nie wyszło,ale ...na plus, bo ciągle biegam dłużej :) na dziś zaplanowane było 29 minut, a było 36 + 6 min rozgrzewki + 22 min marszu po bieganiu + 22 min ćwiczeń. Drugi dzień mam taki ostrzejszy trening, ale spoko się czuę :) Narazie nie widzę większych efektów w wyglądzie nóg. Nie jem jakoś dużo, ale waga trzyma się na 68kg;/ a, dziś był 2 dzień a6w :)
co do butów, mam 19 lat i noszę 42 :P ostatnio kupowałam takie lekkie adidaski i nieźle się naszukalam rozmiaru...
Odnośnik do komentarza
Biegam regularnie juz od jakiegoś czasu, nawet w zimie staram się nie przerywać, tylko na mrozy mam oczywiście odpowiednie ubrania. Ostatnio nawet kupiłam sobie na newbalance.pl fajne buty do biegania z systemem gore-tex, idealne na taką ekstremalna pogodę jaka jest teraz. Polecam!
Odnośnik do komentarza

Ja też biegam, już o tym pisałam. To moja pasja od lat. Polubiłam bieganie, bo to najlepszy sposób na poprawienie swojej kondycji i spalenie tłuszczu ;) Odzież w tym wypadku jest bardzo ważna - odprowadza pot, pomaga utrzymać stałą temperaturę ciała i dzięki temu uniknąć kontuzji (naciągnięć, zerwań włókien). Szczególnie dobrze swoją rolę spełnia w tym wypadku odzież rogelli. Używają jej nawet profesjonaliści. Po prostu się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Jogging bardzo fajnie jedynie zarysuje mięśnie nóg i będzie to ładnie wyglądało a poza tym również wyszczupli nogi bo zrzucimy troszkę zbędnego sadełka ;) Do tego jeszcze basen świetnie wyszczupla nogi!! i Ujędrnia pupę :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...