Skocz do zawartości
Forum

Witaam :D


Gość superpaula

Rekomendowane odpowiedzi

odsyłam do mojego postu w temacie o a6w ;]

Do przyszlych zainteresowanych:
Musicie uswiadomic sobie w koncu, ze to nie działa tak, ze jakies cwiczenia czy tez dieta, działajac samodzielnie dadzą Wam efekty, z których bedziecie mogly byc naprawde zadowolone. Te dwa elementy muszą ze sobą współgrac. Inaczej nie ma szans na poprawę.
Odnośnik do komentarza
Gość superpaula
napisalaś : ...działając samodzielnie dadzą wam efekty...
a własnie ze dadzą ...ale mniejsza z tym...chcialam tylko napisac i zobaczyc jakie odpowiedzi dostane od innych ktorzy wyprobowali szostke weidera ;) i czy są zadowoleni ponieważ ja nie jestem gruba lecz szczupla ale moj problem polega na wielkim brzuchu a ja nie jem praiwe słodyczy i dlatego chcialam zapytac jakie efekty i inne rzeczy .
Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Gość superpaula
No więc czy jest ktoś kt mógłby mi odpowiedziec cz wykonując szostke weidera jestem w tanie tzn. czy jest taka mozliwosc aby pozbyc sie całkowietej tkanki tłuszczowej tych wielkich 2 opon (kolosalnych wrecz) . ja wiem ze na to potrzeba czasu i sytematycznego ćwiczenia ale czy to mozliwe? bo slyszalam ze szostka jest naprawde dobra
Odnośnik do komentarza
Shelby cos chyba ucielo w texcie. chodzi o to ze sama dieta albo same cwiczenia nie pomoga. nalezy i diete i cwiczenia stosowac jednoczesnie - wtedy efekt bedzie lepszy i szybciej widoczny. rozumiesz? musisz cwiczenia polaczyc z dieta:D
Odnośnik do komentarza
Gość superpaula
heh nie no ,to akurat wiem ;) ale jestem szczupla i nie rozumiem dlaczego mam taki wieeelki brzuch :) no ale dzisiaj był mój pierwszy dzień cwiczen z typu aerobicznej szostki weidera , mam nadzieje ze te ćwiczenia pomogą mi osiągnąć płaski brzuch :)
Odnośnik do komentarza
Gość kamcia3007
superpaula
mam taki sam problem jak ty.
Jestem bardzo szczuplutka,moje nozki to patyczki,biodra wąskie,a brzuch
to moj koszmar jak siedze to jest ogromny ;)
ćwicze A6W dzis juz 4 tydz i efektow zadnych nie ma co do tkanki tluszczowej.
Te cwiczenia sa na rzezbe brzucha,a jak masz faldy to nic ci nie da. Wyrzezbilam tylko górną częsć brzucha i faktycznie mam 2 kosteczki. Zaczelam 6 z mysla o plaskim brzuszku. Zostaly mi tylko 2 tyg i dokoncze to co zaczelam tak dla siebie,bo jest to moje drugie podejscie i chce teraz pociagnac do kona,zeby sobie cos udowodnic heh jak skoncze to planuje robic cwiczenia na plaski brzuch i talie osy. Pozdrawiam i jak znajdziesz jakies cudo co pozwoli ci sie pozbyc faldy tluszczu to daj znac heh
Odnośnik do komentarza
z tym brzuchem to jest kłopot, miałam to samo, niby szczupła dziewczyna a brzuch tłusty i do tego boczki jak oponka ratunkowa wokół talii:mad:.
Polecam wam zapisać się na zajęcia fitness, do klubu, dwa razy w tygodniu i już po miesiącu są bardzo wyraźne efekty. Jak próbowałam ćwiczyć w domu to albo zapomniałam ,albo mi się już wieczorami nie chciało, a jak chodzę na zajęcia to nie ma przebacz :D poza tym kondycja się poprawia, cała sylwetka wygląda lepiej, polecam bo to naprawdę super sprawa i dla ciała i dla ducha :smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
Gość kamcia3007
Arabella napisał/a:
z tym brzuchem to jest kłopot, miałam to samo, niby szczupła dziewczyna a brzuch tłusty i do tego boczki jak oponka ratunkowa wokół talii:mad:.
Polecam wam zapisać się na zajęcia fitness, do klubu, dwa razy w tygodniu i już po miesiącu są bardzo wyraźne efekty. Jak próbowałam ćwiczyć w domu to albo zapomniałam ,albo mi się już wieczorami nie chciało, a jak chodzę na zajęcia to nie ma przebacz :D poza tym kondycja się poprawia, cała sylwetka wygląda lepiej, polecam bo to naprawdę super sprawa i dla ciała i dla ducha :smilewinkgrin:


Udało Ci się całkowicie pozbyć tej tragicznej fałdy tłuszczu?
Nie chciałabym za bardzo zrzucać żadnych kg,bo wpadnę w kompleksy, mam 167 i ważę 55 kg, 3 lata walczyłam żeby przytyć i udało się przybrać 10 kg.
Obżeralam się fast food'ami i wszystkim co pomoże stracic wygląd anorektyczki,ale całe to niezdrowe jedzenie osadziło się w brzuchu,który tym samym stał się śmietnikiem.
Jak długo juz ćwiczysz?
Odnośnik do komentarza
No jeszcze nie do końca :lol: ale już wyglądam dużo lepiej, być może nawet kupię sobie w tym roku bikini dwuczęściowe bo powoli pozbywam się kompleksu brzydkiej talii,
myślę że te ćwiczenia fitnessu wykonywane systematycznie i podzielenie jedzenia na małe porcje na kilka razy dziennie dało niezłe efekty,
powiem Ci że na zajęcia chodzą Panie duże grubsze ode mnie i też sobie chwalą :)
znaczy się że fitness działa :D
Odnośnik do komentarza
Gość superpaula
Jesli chodzi o mnie to po 2 tygodniach zrezygnowałam z a6w...nie dlatego ze mi sie nie chcialo chociaz to tez ale zwichnelam sobie noge no i nie dam rady zresztą efektow zadnych nawet najmniejszych nie bylo po tych 2 tygondniach wiec z tego rezygnuję jak juz doprowadze noge do porzadku to bede cwiczyc te ćwiczenia co tu sa na płaski brzuch oraz na nogi i dam do tego jakąs dietke bo chce na lato wygladac jako tako :) Pozdro :)
Odnośnik do komentarza
Gość kamcia3007
od przyszłego tyg chce zapisac sie na silownie.
Doszlam do wniosku,że nie spale tkanki tłuszczowej przez takie ćwiczenia jak A6W, do tego potrzebne mi są ćwiczenia aerobowe, a nie tego typu ćwiczenia gdzie spaleniu ulegają cukry zgromadzone w organizmie,a tłuszcz zostaje nietknięty, poza tym jak mam zgubić sadełko skoro powinno zmieścić się czasie 25 min, gdzie po procesie spalania glikogenu (20min), organizm rozpocznie spalanie tłuszczy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...