Skocz do zawartości
Forum

RE: proszę o pomoc :(


Gość Shezze

Rekomendowane odpowiedzi

no sry, tutaj sa cwiczenia jak SCHUDNAC w nogach i ujedrnic te czesci ciala. przeciez gdyby te same cwiczenia podawali na chudniecie i na to by "nabrac masy" to byloby poprotu tragiczne! raczej nie da sie przytuc tylko w udach. jesli juz tyjemy to po calosci. jak chcesz by twoje nogi byly pelniejsze to polecam cwiczenia ktore je umiesnia. np. rowerek stacjonarny (ale musisz miec to tak ustawine ze hmm...jakby to powiedziec, czujesz opor i ciezko jest pedalowac-sory ale nie umiem tego wytlumaczyc) czyli jak masz rowerek stacjonarny czy w domu czy chodzisz na silownie to ustawiasz "ciezkosc" na 5-6 i jedziesz. bopedalujac przy lekkich obrotach sie chudnie
Odnośnik do komentarza
Ile masz lat? Jesli mw 15 lub mniej to zapewne ich wygląd moze ulec zmianie, wiec spokojnie. Mozesz miec po prostu tez taka budowę ciała, a wtedy cwiczenia nie przyniosą jakiś rewelacyjnych wyników. Nie mniej polecam te cwiczenia. Mozesz je wykonywac samodzielnie w domu. Dobrym srodkiem bedą wizyty na siłowni. Tam instruktorzy doradzą Ci dokładnie jakie cwiczenia wykonywac, z jakim obciązeniem na dane partie miesni, w jakiej ilosci itp. Cwiczenia daja rezultaty. Sama je stosowałam, z tym, ze wg własnego planu. Ja mialam nieco inny problem niz Ty, chodziło mi o wyszczuplenie, a nie 'pogrubienie' tych partii ciała, wiec wiem, ze te cwiczenia daja efekty, z tym, ze mozolnie trzeba je wykonywac...szczegolnie jesli chodzi własnie o spalenie tkanki tluszczowej,a dopiero potem rzezbe samych miesni.
Polecam siłownie! To Bedzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie moim zdaniem.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...