Skocz do zawartości
Forum

A6w


Gość aga24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamcia3007
wyczytalam,ze dobre na dolna partię brzucha są ćwiczenia na płaski brzuch w połączeniu z ćwiczeniami na talie osy, zaczne je wykonywać jak skończę A6W a zostały tylko 2 tyg.
No ja jestem szczpuplutka,ale problem mam z brzuchem.
Dodatkowo ćwiczę 15 min na twisterze i 8min ABS,wierzę.... że w końcu uda mi sie spalić zgromadzony tłuszczyk
Odnośnik do komentarza
Gość kamcia3007
men 30002 napisał/a:
kamcia widzisz duże efekty twojej pracy nad brzuchem?


widzę,ale niestety tylko w rzeźbie ;(
chciałam mieć ladny kaloryferek i plaski brzuszek...
tluszczyku nie spalilam a kosteczki mam w gornych partiach brzucha.
Jestem na 34 dniu A6W i wątpie,że do konca cos sie zmieni,ale podjelam sie cwiczen,wiec je skoncze;p
A jak u Ciebie?
Chcesz zacząć A6W?
na czym ci zalezy? na spaleniu tkanki czy umiesnieniu?
Odnośnik do komentarza
Ehh ja jestem na 37 dniu i mam podobny problem. Gorne partie wyszczuplaly, pojawila sie mala rzezba a dól bez zmian i oponka zostala :/
a6w skonczyc to skoncze i planuje zaczac cw na plaski brzuch, ale co zrobic zeby nie stracic efektu z a6w?
Odnośnik do komentarza
Gość kamcia3007
allken napisał/a:
Ehh ja jestem na 37 dniu i mam podobny problem. Gorne partie wyszczuplaly, pojawila sie mala rzezba a dól bez zmian i oponka zostala :/
a6w skonczyc to skoncze i planuje zaczac cw na plaski brzuch, ale co zrobic zeby nie stracic efektu z a6w?


zacznij wykonywać ćwiczenia na płaski brzuch,a efekty zostaną, bo te ćwiczenia to alternatywny zestaw dla A6W, tak wiec wybierasz sobie czy robic "6" czy te, o ktorych piszę teraz;)
Różnicą między tymi zastawami jest to,że ćw. na plaski brzuch działają również na dolne część brzucha.
Od razu mówię,że nie wykonywalam żadnych ćwiczeń poza A6W,z którą jeszcze bede walczyła przez ostatni tydz.
A efekty są różne czytajac fora, jednym pomaga, jednym niestety nie,ale jak nie sprawdzisz sama to się nie przekonasz
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
ja polecam ćwiczenia z Tamilee Webb są one na wszystkie partie brzucha również na boczki i wszyscy zachwalają, ja dopiero zaczynam, więc za bardzo nie moge się wypowiedzieć, ale czuć, że pracują wszystkie mięśnie i są ciekawsze niż a6w. Oczywiście wykonuje a6w i Tamilee bo chce szybszy efekt :) jeśli ktoś chce moge podac linki do ściągniecia filmików. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...