Skocz do zawartości
Forum

6 Weidera+ klatka piersiowa


Gość Rejwen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wymyśliłem sobie, że zacznę w końcu wymarzoną 6 Weidera no idzie jakoś, ale ostatnio dorwałem jakiś artykuł na stronie "Ćwiczenia na klatkę piersiową" nie mam takiego sprzętu jak jest opisywany w artykule, a i na siłownię nie mam czasu chodzić gdyż uprawiam inny sport :) Co do pompek wymyśliłem sobie żeby zastosować tu metodę Weidera czyli 1 powtórzenie 6 ćwiczeń i 6 cykli (puki co gdyż mam plan iść tak jak jest w 6 i "stopniowo" powiększać ilość cykli i serii). I tu jest takie małe pytanie do ludzi którzy się zetknęli bądź są profesjonalistami w tych sprawach (gdyż jestem amatorem):

Co sądzicie o tej "metodzie" i co byście proponowali do poprawienia i wyrzeźbienia mięśni klatki piersiowej?

Wzorując się na waszych wypowiedziach chciałbym ułożyć sobie jakiś porządny plan ćwiczeń klatki piersiowej w domu :)




P.S
Może to wam się wydawać głupie, że chłopak się rejestruje i wypowiada na tak kobiecej stronie, ale mam już dość wypowiedzi napakowanych przygłupów po sterydach bądź kilogramach odżywek ;) Więc bardzo proszę o wyrozumiałość :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...