Skocz do zawartości
Forum

Mięsnie brzucha


Gość edgar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuje jakiegoś dobrego urządzenia do ćwiczen mięsni brzucha. Podobno jednym bardzo dobrym sklepem z takimi przyrzadam do cwiczen jest sklep wojosport.pl Co polecacie?? Interesuje mnie równiez opinia na temat sklepu.
Odnośnik do komentarza
Gość zona slawka
mięśnie brzucha są takimi mięśniemi które spokjnie można ćwiczyć bez sprzętów i to z całkiem dobrymi rezultatami naprawdę chcesz wydawać na to kasę?na sklepie się nie znam ale słyszałam że dobry jest sprzęt tzw wioślarz i abrocket też podobno niezły.
Odnośnik do komentarza
No z jednej strony tak,ale same brzuszki nie wystarcz do tego zeby miec zgrabna sylwetke. Moze zdecyduje sie na wioslarza-bedzie problem z wyborem firmy,ale mysle o magnetycznym... dobry wybór??-zamawiałbym na wojosport.pl dam znac czy kupiłem. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Ja bym zdecydowała się na zakup w mmo.pl mają tam bardzo przystępne ceny i duży wybór. Miałam okazję korzystać kiedyś z ich oferty i na obsługę także nie można złego słowa powiedzieć:D. Wioślarza polecam takiego mmo.pl/wioslarz-hs-36w-p-216.html , mamy go na siłowni. A swoją droga zawsze wdawało mi się że na brzuch inny sprzęt jest znacznie skuteczniejszy ;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...