Skocz do zawartości
Forum

3 miesiące do ślubu !


Gość nika33

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wszystkim :) za 3 miesiące biore ślub, zima mi nie służyła bo ciągle jakieś choroby... na lodowisku byłam ze 3 razy chociaż kupiłam sobie łyżwy żeby mi mięśnie calkiem nie zanikły przez zime...
no ale teraz po przymiarce sukni widze że nie jest tak fajnie jak być powinno, ramiona galaretowate np, a żeby było śmieszniej od razu po ślubie udaje się na poługnie gdzie będe paradowała w bikini...
to będzie dopiero widok, trzęsące się ciałko...
PROSZE PORADŹCIE COŚ, JAK W 3 MIESIĄCE DOPROWADZIĆ SWOJE CIAŁO DO JĘDRNEJ FORMY ... NO I MOŻE WYDOBYĆ Z SIEBIE JAKIEŚ MIĘŚNIE ... ? :)
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
a z czym masz najwieksze problemy? 3 mce to sporo czasu, jesli bedziesz wykonywała cwiczenia kilka razy w tygodniu zauwazysz efekty.
na ramiona- polecam takie dosc smieszne cwiczenie, nie wiem jak go profesjonalnie nazwac: opierasz rece np na łózku, nogi np na kszesle, obniżasz tułów zginajac rece w łokciach...rozumiesz co mam na mysli?:) rob po 20-30 dziennie. Efekty dosc szybko sie u mnie pojawiły.
na brzuchu- polecam A6W ale biorac pod uwage ze moze Ci braknąc czasu, jesli dołozysz tez inne cwiczenia, brzuszki niskie 3x30 na wyrzezbienie miesni, 3x20- na wzmocnienie miesni-wysokie, cwiczenia na talie z boku strony, ewentualnie jesli bedziesz w stanie dodatkowo kilka serii brzuszków skośnych/ z podnoszeniem i opadaniem nóg.
na dolne partie ciała- polecam półprzysiady, mozesz oblukac tez zestawy z tej strony na uda i posladki, na pewno nie zaszkodza.
No i cwiczenia na cała sylwetkę: jogging przede wszystkim, 3 razy w tygodniu na biezni na siłowni, zeby nie przeziebic organizmu biegajac w niskiej temperaturze, lub basen- jesli lubisz plywac.
te cwiczenia nie zajmą Ci wiecej niz godzinę dziennie ( około), 3 razy w tygodniu dorzucajac solidne aeroby sądzę, ze bedziesz zadowolona z rezultatów, zmiany beda widoczne z pewnoscia, w jakim stopniu- to zalezy od jakiego poziomu startujesz.
i o diecie jakiejs mozesz pomyslec. Warto sie poswiecic, w koncu to chyba jeden z najwazniejszych momentów w zyciu;) Nie mówie o jakiejs radykalnej diecie, ale niejedzenie np po 17, pokarmy bogate w błonnik, duzo wody mineralnej, warzyw i owoców pomogą Ci w lepszym ukształtowaniu Twojego ciala. Dodatkowe plusy-poprawi Ci sie cera, włosy.
Odnośnik do komentarza
super :) dziekuje bardzo za rade :) a skad staruje? hmmm...jestem szupła, i sprawna fizycznie tylko ostatnio prowadziłam niestety głównie siedzący tryb życie i mówiąc ostatnio mam na myśli rok .... uwielbiam pływać i jeżdzić na rowerze :) i jestem nawet nieżle rozciągnięta :) mam nadzieje że uda mi się codziennie poćwiczyć , bo chcialabym ladnie wyglądać w bikini za 3 miesiące:)
Odnośnik do komentarza
Gość DesperateWife2Be
Ja polecam A6W na brzuch rewelacja! Robię to już 10 dzień i jest super! Oprócz tego wiczenia z Wdzięku, wszystkie są naprawdę niezawodne! Na uda i pupę, na wewnętrzną stronę ud, na klatkę piersiową i ramiona! Jest w czym wybierac:) A mi do ślubu zostały niecałe 2 tygodnie!:) Pozdrawiam:*
Odnośnik do komentarza
kobiet się o wiek nie pyta:P ale jak juz się zdradziłam z moja 2gą brodą to i wiek zdradze :) 25 :)
a z tą dietą to nie da rady, jestem taka szczupła, że nie mam czego zrzucać, mam sobie tylko to do zarzucenia że nie mam mięśni i ta broda, odchudzać się nie chce bo to juz by niesmacznie wyglądało u mnie :)
masakra z tą brodą :/
Odnośnik do komentarza
mezczyznom raczej nie wypada pytac o wiek kobiet, ale ja mężczyzną nie jestem^^ hehe

co do Twojego problemu, to jesli nie wynika on z nadwagi to chyba po prostu jestes tak zbudowana. Moja kolezanka tak ma, jest szczupła, ale ma własnie taki podbródek...nie wyglada to dobrze, ale tez nic z tym nie moze poradzic.
Moze odpowiednia fryzura jakos choc w małym stopniu to skoryguje.;)
Odnośnik do komentarza
Gość zona slawka
hey bez śmiechu ale mi podbródek się zmniejszył i wysmuklała mi szyja po 6 weidera.jak ćwiczyłam to bardzo mi sie pocila szyja i teraz mam taka ładna zreszta brzuszek tez mi niezle naprawilo no choc do perfekcji to mi jeszcze daleko ale z tym podbrodkiem to na serio mowie:)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...