Skocz do zawartości
Forum

Bardzo proszę o pomoc!!!!


Gość Ania226

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem a mianowicie, jestesm wysoka i szczupła mam 170cm wzrostu i ważę 50kg. Schudłam prawie 10 kg, ponieważ choruje na nadczynność tarczycy. Na początku nawet się cieszyłam że schudłam ale problem polega na tym, że mam figurę gruszki czyli wąska góra , a szerokie biodra . Schudłam praktycznie tylko od pasa w górę a dół pozostał taki sam. Nie muszę chyba dodawać ze teraz jest wielka dysproporcja i nieładnie to wygląda. myślę nad tym jak to wyrównać . Daję sobie czas do wakacji, bo wyjeżdżam nad morze i wiadomo :) Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś mi pomógł napisał jakie ćwiczenia powinnam wykonywać i czy dobrym pomysłem byłoby bieganie? z góry dziękuję :)
Odnośnik do komentarza
Witaj ; **
Bieganie-jak najbardziej tak.Ja też biegam ;) Zrzuciłam już troszkę :D Bieganie to jeden z najintensywniej spalających tłuszcz sportów,jakie można wybrać :p
Dam kilka rad na temat biegania :p
*Rozgrzewka-ochroni Twoje kostki przed urazami
*Rozciągnij mięśnie.
*Szukaj dobrej nawierzchni ! Nie biegaj po chodnikach,betonowe płyty są bardzo twarde i nie przysłużą się ani Twoim stopom,ani kręgosłupowi.Wybierz raczej asfalt,albo tartan (specjalne podłoże,które znajdziesz na stadionach) albo zwykłe leśne ścieżk.
*Zmieniaj często trasy.W czasie biegu pokonujesz dłuższe dystanse niż podczas zwykłego marszu.Jogging uprawiany stale w tym samym otoczeniu szybko wyda się zbyt monotonny.

Jak coś jeszcze byś chciała wiedzieć proszę napisać kasiabratkowska@o2.pl albo 4627847 :)

Pozdrawiam ; **
Kasia.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...