Skocz do zawartości
Forum

Tłuszcz pod pośladkami


Gość Pudel84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)) Wiem, że podobnych tematów było już dużo, czytałam je, jednak mój problem jest troszkę inny od pozostałych. Mam 14 lat, tańczę, a jednak pod moimi pośladkami nie tworzy się cellulit itd, jednak mam wałeczek tłuszczu. Co mam dalej robić? Nie jem już słodyczy, jem codziennie owoce i pije soki z warzyw. Dwa razy w tygodniu mam 2 godzinne treningi taneczne, a dodatkowo jeszcze tak 4 godziny tygodniowo, ponieważ mam konkurs taneczny. Czasami jak mi się uda (mniej więcej 3 razy w tygodniu) ćwiczę łydki, brzuch, jednak potrzebne mi są ćwiczenia. Czy możecie mi pomóc? Z góry dziękuje :))
Odnośnik do komentarza
Witam ; **
Jeśli chcesz spalić tłuszcz,to trudno Ci będzie zrobić to miejscowo,w tym konkretnym miejscu.Tłuszcz raczej nie lubi spalać się miejscowo ;)
Więc najlepsza droga do wymarzonej sylwetki jest konsekwencją w diecie i w ćwiczeniach z założeniem,że robisz to dla zdrowia i z przyjemnością,a nie dlatego,że kawałek nogi pod pośladkiem nie odpowiada Twoim oczekiwaniom :)

Bardzo dobrze jest biegać-bieganie wzmacnia nasze nogi,poprawia kondycję ruchową i oczywiście pozbywamy się tkanki tłuszczowej.
(Nie zapomnij o rozgrzewce ! *Wzmocnij nogi, *Rozciągnij mięśnie)
Zmieniaj często trasy i szukaj dobrej nawierzchni-nie biegaj po chodnikach.Nie służą one ani Twoim stopom,ani kręgosłupowi,wybierz raczej asfalt,ablo zwykła leśna ścieżka. :)

Rower-Czy stacjonarny czy 'normalny' bardzo dobrze wpływa na nogi i tkanke tłuszczową.Polecała bym ten 'normalny' nie dość,że oddychamy świeżym powietrzem to te piękne widoczki ;DD

Polecam równierz skakanke ! ;D Super sprawa ;D Nie zła zabawa i spalanie tłuszczyku ;)

Pozdrawiam ; **
Kasia.
Odnośnik do komentarza
ja mam takie buciki EasyTone które pomagają wymodelować nogi i pupę bo chodząc w nich bardziej pracują mięśnie dzięki czemu szybciej spalamy tłuszczyk i modelujemy mięśnie, taka mała siłownia na nogach.
moim zdaniem to super sprawa że przy okazji latania po mieście i załatwiania sprawunków poprawiam sobie sylwetkę :yes:
i wcale nie były takie drogie :smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...