Skocz do zawartości
Forum

ach te uda....:(


Gość Shezze

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie dziewczynki (i chlopaki). pewnie ten temat byl juz walkowany ale ja nie znalazlam niczego sensownego. chodzi mi o konkretne cwiczenia na uda. dokladnie na czesc wewnetrzna i zewnetrzna bo tam mam sporo tluszczyku przez co moj tylek wydaje sie szeroki. znacie skuteczne cwiczenia na te partie ciala?
Odnośnik do komentarza
tez mam problem z ta częścia ciała :|
nigdy nie bedzie chyba tak idealna, jakbym tego chciala^^
robie parę cwiczen, ale nieregularnie, choć przy dluzszym stosowaniu widac efekty.
A mianowicie:
półprzysiady ( przy okazji na pośladki)
i takie tam różne wymachy, są dobre i na wewnętrzną i zewnętrzną część ud, ale w jakich 'ilościach' trzeba je wykonywać to nie wiem.
Odnośnik do komentarza
ja wykonuje takie cwicznie: poloz sie na prawym/lewym boku, podeprzyj glowe prawa/lewa reka. ugnij nogi w kolanach. ta noge ktora jest "na gorze" unos az do uzyskania piony. powtarzam to na jedna noge po 30razy i druga noga tak samo. potem raz jeszcze i znowu. i tak ok.200 podnoszen na jedna noge (ale nie liczac innych por dnia w ktorych cwicze). po tygodniu zobaczylam ze moje uda sa takie jakby bardziej sprezyste wiec ty tez mozesz sprobowac. no kurcze jak ktos zna i moze sie podzielic skutecznymi cwiczeniami ktore pomoga mnie i Shelby to piszcie jak najszybciej:smilewinkgrin: no niestety u kobiet tluszczyk wlasnie w udach, biodrach i posladkach odklada sie najszybciej wiec albo cwiczymy alebo nie wiem...pojde na odsysanie:lol:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...