Skocz do zawartości
Forum

cwiczenia na uda i pośladki


Gość ewccia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy orientujecie sie w cwiczeniach z tej strony, które sa na uda i posladki, a mianowicie chodzi mi o to czy nalezy je wykonywac codziennie i wszystkie ? czy pare razy w tygodniu - jezeli tak to ile ?
Pozrawiam i czekam na odpowiedz.
Odnośnik do komentarza
Gość frenchvanilla
Żeby uzyskać efekty trzeba ćwiczyć codziennie - tak jest zresztą z większością ćwiczeń. Jeśli np. nie masz czasu i/lub chęci by robić to regularnie, to nie warto nawet zaczynać. Ćwiczenia wykonujemy wszystkie sześć, jedynie ćwiczenie 7 pt. Krzesełko jest nieobowiązkowe, robisz je, jeśli chcesz.
Życzę wytrwałości w ćwiczeniach :)
Odnośnik do komentarza
no po jakimś czasie, nie wiem dokładnie po jakim, jakiś miesiąc, tyłeczek stał się bardziej jędrny i twardy:) ale to jest dobre, bo można ćwiczyć leżąc i oglądając film, albo czytając albo w windzie albo...albo albo :)
Odnośnik do komentarza
dzieki za informacje, a jeszcze mam jedno pytanko odnoscie tych cwiczen, czy jezeli zakoncze te 4 tygodnie cwiczen, to potem dla utrzymania efektu rozumiem ze mam powtarzac cwiczenia z ostatniego tygodnia, tak ?? i tez codzinnie czy juz mozna co ktorys dzien ??
pozdrawiam i z gory dzieki ;]
Odnośnik do komentarza
możesz ćwiczyć kiedy Ci się podoba, jak już wyrobisz nawyk, że będziesz o tym pamiętać, to sama z siebie będziesz ćwiczyć w każdej wolnej chwili, tym bardziej, że to nie ejst męczące, nawet pod prysznicem jak Ci się przypomni możesz sobie zaciskać pośladki, a jak lubicie takie stricte ćwiczenia to polecam na uda i pośladki jeszcze takie: połóż się na plecach na podłodze, ręce wyciągnięte wzdłuż tułowia, nogi zegnij w kolanach, i postaw całe stopy na ziemi, nie trzymaj nóg złączonych razem, tylko je rozstaw w pewnej odległości od siebie- podnoś i opuszczaj tułów jak najwyżej nie odrywając głowy i barków, rąk ani stóp od podłogi, już po kilku razach poczujesz jak pracują mięśnie pośladków, chodzi o to aby tylko dolna częśc tułowia się podnosiła:)
Odnośnik do komentarza
Hej.Jesli wam to ma pomoc ja mam taki zestaw cwiczeń dla siebie cwicze od paru dni a zakwasy mam straszne.Ogolnie to mam jeden zestaw cwiczen na brzuch a drugi na uda.Jesli to wam ma pomoc to podam wam linki z tymi cwiczeniami zawsze to latwiej bedzie.

1-zESTAW cWICZEN NA udA- www.vns.pl/_uroda/cwiczenia_uda1.htm ja robie sobie ćwiczenie z obrazka nr 1,2, i 3(b) plus do tego "krzesełko" pzrez 10 sekund wytrzymując

2-zESTAW NA bRZUCH - www.fit.pl/filmy/cwiczenia_dla_ciebie/w_domu/cwiczenia_na_plaski_brzuch,552.html :D:D
Odnośnik do komentarza
Gość marlena2906
a jakie radzicie cwiczenia na większy tyłek,no i chciałabym też mieć ładniejsze uda(a nie takie chude):no:.Bo ja cwicze ten zestaw z tej strony ale wydaję mi się,ze schudłam.A może mam wogóle przestać ćwiczyć co.Już sama niewiem co mam robić.:uhoh:
Odnośnik do komentarza
Jeżeli ktoś chciałby ćwiczyć na rowerku to polecam 15 do 20 minut dziennie, bo dłuższe ćwiczenia z przerwami mogą spowodować wypuklenie mięśni, a chyba żadna z nas nie chcę wyglądać jak umięśniony facet. Mamy być piękne i delikatne, a nie wyglądać jak kulturystki (;
Odnośnik do komentarza
...myslę, że "spacer na pośladkach" jest niezły na jędrna pupę, no i nieśmietrelne przysiady z obciążeniem.:yes:
Odkąd wzięłam się za siebie po ciąży i przystąpiłam do konkursu Postanawiam w Nowym Roku...bardzo zwracam uwage na te właśnie ćwiczenia.
Acha jeszcze jest jedno dobre ćwiczenie na uda - wykopy - jak najwyżej w górę 4 x po 20 codziennie, polecam!;)
Odnośnik do komentarza
Gość myszka123
gdzieś czytałam o nowoczesnych butach sportowych w których jak się chodzi to się pupa ćwiczy i nogi, to jakaś nowoczesna super technologia :D
jak znajdę to wpisze info o nich, może sobie sama takie kupię :smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
A jakie ćwiczenia najczęściej wykonujecie, żeby mieć szczupłe uda i jędrne??
ja miałam przyjemność, chodzić na step, i powiem szczerze, że poczułam, że moje uda pośladki i nogi pracują na dość wysokich obrotach. Zastanawiałam się też, czym można byłoby zastąpić step i znalazłam taki ćwiczenia www.trampolina.org/2009/04/fitness-ze-stevem-na-malej-trampolince/ ćwiczyłyście tak może ?
Bo mnie nieco bolą nogi od samego patrzenia;/
Odnośnik do komentarza
Gość burgund
Moim zdaniem bardzo dobrze działają na uda i pośladki ćwiczenia na trampolinie. Znalazłam na portalu trampolina.org znakomity zestaw ćwiczeń, który może bardzo pomóc. Najfajniejsze jest to, że ćwicząc można się tez przy okazji znakomicie bawić. Warto sobie zajrzeć na tą stronę, bo można naprawdę wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć się o tym urządzeniu.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...