Skocz do zawartości
Forum

ćwiczenia na większy i okrąglejszy tyłek


Gość marlena2906

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marlena2906
Panie instruktorze proszę o pomoc.Cwiczyłam ten zestaw ćwiczeń co pan ma opracowany na nogi i pośladki,i wydaje mi sie ze schudłam po nich.jestem zmartwiona.Chciałabym nabrać więcej mięśni jak mam ćwiczyć,a może by mi też jakaś dieta pomogła,jak pan myśli.Myślałam o siłowni,ale nie mam na nią czasu.Może są jakieś skuteczne ćwiczenia domowe.Bardzo bym była wdzięczna za pomoc.czekam na odpowiedz.MARLENA>
Odnośnik do komentarza
Powiem Ci tak: Od maja bardzo duzo jezdzilam na rowerze, mieszkam w NIemczech w Schwarzwaldzie, wiec wszystkie moje wyprawy rowerowe byly raczej po gorach. Tylek sie swietnie wyrobil - takiego nigdy nie mialam. Podniesiony,zaokraglony, mhmmm;)! Do tego zawsze cwiczenia, te ktore Ci napisalam. Ale od wrzesnia przestalam jezdzic - na efekty dlugo nei musialam czekac:/
I teraz od tygodnia postanowialm od nowa dbac o niego. Jezdze na rowerze stacjonarym i cwicze ;)! Takze jak juz zaczniesz trenowac musisz caly czas o niego dbac;)
Odnośnik do komentarza
Gość marlena2906
No to bym musiała kupić sobie taki roweryk stacjonarny:shy:,bo na normalny to nie za bardzo mam czas....jak Ci się uda ponownie osiągnąć upragniony efekt.to tym razem go nie strać.Bo u mnie to aż tak(tragicznie)nie jest,:lol:,a mam problem opadającego tyłka!!!ALE DZIęKI ZA PORADY.FAJNIE JAK KTOś CHCę DRUGIEJ OSOBIE POMóC.jA TEż MIESZKAM W niezłej okolicy koło Gdańska,(nie daleko jeziora)i latem staram się jak najwięcej pływać bo to też dobrze wpływa na sylwetkę.:yes:{spróbój jak masz okazję}Pozdrawiam....:)
Odnośnik do komentarza
A no z plywaniem u mnie jest tak, ze boje sie wody :P Ale mimo wszystko chodze ze szwagierka na basen w kazdy wtorek. Probuje plywac, ruszac sie w wodzie - cokolwiek, bo wiem, ze to dobrze rozluznia i odpreza miesnie.
A co z pomoca - tez lubie gdy ktos moze mi pomoc. ;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...