Skocz do zawartości
Forum

co ćwiczyć?


Gość kattalina

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam taki problem....przechodzę na dietę niełączenia i limitu kalorii do jakichś 800kcal. Wiem, że uda mi się wytrwać, nie mam nadwagi, ale chciałabym zrzucić jakieś 8kg. Muszę chodzić na siłownię, ponieważ mam z tego zaliczenie na studiach;) Oczywiście nie narzekam, bo od dawna chcę coś zrobić ze sobą, a tak naprawdę nie wiem jak ćwiczyć. Codziennie robię po 100brzuszków, rano biegałam ale mam pewne kłopoty z kolanem, także na razie sobie darowałam. Wszyscy mówili mi również, że od biegania robią się masywniejsze, umięśnione uda, dlatego też przez to między innymi przestałam- sama po sobie zauważyłam jak dosłownie rosną mi łydki. Nie wiem co ćwiczyć na siłowni,na czym, żeby zmniejszyć ich obwód. Chodzi mi głównie o nogi- uda i łydki. Proszę o radę. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Jeżeli nie chcesz zbytnio zwiększać obwodu łydek, i ogólnie obwodu mieśni, to musisz pamiętac o dobrym stretchingu zarówno przed jak i po ćwiczeniach. To podstawa. A co do tego co ćwiczyć... masz dużo zestawów w dziale fitness, wybierz coś dla siebie :) najbardziej uniwersalne ćwiczenia powinyn się nadawać, to jest talia osy i ćwiczenia na nogi i pośladki.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...