Skocz do zawartości
Forum

Poranne bieganie


Gość Shezze

Rekomendowane odpowiedzi

Od jutra mam zamiar zaczac biegac (rano ok 6.00) przez ok.20min z przerwami. Po jakim czasie powinnam zobaczyc efekty jesli bede biegac w miare mozliwosci codziennie a do tego 3razy w tygodniu po 30min jezdzic na rolkach ? A moze ktos sie przylacza do mojego postanowienia?;)
Odnośnik do komentarza
ja biegałam z koleżanką:) (zgodnie z harmonogramem biegania na wdziek.info) skończyłyśmy na 20, bo już nam się znudziło... teraz mamy zamiar znowu zacząć:smilewinkgrin: oprócz tego przez kilka godzin grałyśmy w siatkę, jeździłyśmy codziennie przez pół godziny, a raz w tygodniu przez 2 godziny, rowerem:) co do efektów, to łydka wydaje się bardziej smuklejsza;) ogólnie polecam bieganie:D zobacz sobie harmonogram i biegaj razem z nim;) niekoniecznie od 10 minut;) 3mam kciuki;p
Odnośnik do komentarza
heeeelooooł
i jka Ci idzie to bieganie?
ja własnie mysle zeby znowu zaczac ale czy rano to nie wiem, bo ostatnio wstaje koło 10-11 O_o
od tygodnia powoli sie prtzygotowuje do tego trenningu ale jakos nie mam motywacji sama. Jesli sie uda postaram sie od jutra, jesli nie to od niedzieli, pierwszy raz z 30 minut potem po godzince o ile wytrwam bo ta 3- miesieczna przerwa pewnie odbiłą sie na mojej wydolnosci i kondycji.
moze jeszcze ktos sie przyłaczy? zawsze z kims, mimo ze nie dosłownie, to jednak razniej ;)
Odnośnik do komentarza
Wcale nie zrezygnowalam tylko bylam w szpitalu gdzie nie mam dostepu do kompa. Wracajac do tematu to biegalam przez tydzien codziennie przez 20min ale pech chcial ze ktoregos razu wpadlam w jakis dolek i mam teraz nadpeknieta kostke:upset:a zapowiadalo sie tak fajnie:( teraz jestem na diecie i schudlam 2kilo przez 2tygodnie. W takim tepie nie schudne nigdy:upset:
Odnośnik do komentarza
Prawde mowiac to teraz jem nawet mniej. To dlatego ze zatrulam sie czyms i mam teraz wstret do potraw smazonych, gotowanych i slodkich. Nawet czekolada mnie brzydzi. I wiecie co? Przez ten czas zauwazylam ze jakby spodnie sa na mnie troszke przeduze a biodra mam wezsze.:smilewinkgrin: no dla takich efektow to ja moge nie wracac do dawnych nawykow.:D:smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
Gość starszy kolega

jeśli nie będziesz tego robić dla przyjemności, tylko cierpiąc i patrząc na zegarek to wcześniej czy później zrezygnujesz. Alibi w postaci rolek nic nie da. Nie musisz na początku biegać szybki marsz wystarczy ale regularnie min.3x w tygodniu po 5 km. Efekty zauważysz szybko po 2_3 tygodniach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...