Skocz do zawartości
Forum

łydki


Gość zielona_herbata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zielona_herbata
pytanie głownie do wszystkich osób które w ćwiczeniach nie są nowicjuszami.
mam pytanie czy jak wykonywaliście różne ćwiczenia na nogi/uda lub jogging czy wygląd waszych łydek chcoaiż troche się poprawił?
Ja jestem dosyć niska (160) i w łydkach mam aż 38 cm. stosując przez miesiąc te ćwiczenia z podnoszeniem i opadaniem na schodku schudłam 1 cm... zastanawiam się czy mam szanse ejszcze jakos poprawic wygląd łydek najlepiej domowymi sposobami? prosze o jakies porady!
Odnośnik do komentarza
Gość Klubbinggirl
Ja znalazłam coś takiego. Jednak nie wiem czy dużo to daje

::::
Podpierasz się dłońmi o ścianę. Jedna noga dalej od drugiej i tą pierwszą pchasz do tyłu i tak na przemian
::::


Pozdrawiam ;-) Mam nadzieję, że zrozumiałaś. Nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć.
Odnośnik do komentarza
ja biegałam przez dłuzszy czas i widac było róznice. Co prawda nie mierzyłam obwodu^^ ale łydki stały sie znacznie smuklejsze z reszta jak całe nogi. Regularnie, na miekkim podłozu, w "swoim" tempie. Powinno zadziałac. Co jeszcze? moze skakanka? myslałas o tym? to tez prosty, domowy wrecz sposób na całe nogi, wiec mysle ze na łydki tez. Bo do typowych cwiczen na miesnie łydki jakos nie mam zaufania...tzn. nie lubię tak rozmieniać sie na drobne^^
Odnośnik do komentarza
Gość perelka__Sweet
Rowniez mam problem z lydkami... Sa na prawde straszne! Chcialabym zeby byly szczuplejsze... Kiedys biegalam 3-4razy w tygodniiu ale to nic nie pomoglo wiec co mam robic?! ;( A co do skakanki czy to na ilosc powturzen czy na czas powinnam robic?
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...