Skocz do zawartości
Forum

Co sadzicie o moim PLANIE ? ;-)


Gość Klubbinggirl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klubbinggirl
Witam:D
Pragnę zgubić tłuszczyk z całego ciała.
Jednak najbardziej interesuje mnie brzuch, boczki, oraz plecy.
(Chcialabym rowniez popracowac nad talia, i lekko, ladnie i dziewczeco wyrzebic sylwetkę)

Oto mój plan na codzien:

1. Godzinna jazda rowerem
2. Cwiczenia na talie osy
3. Cwiczenia na plaski brzuch
4. Cwiczenia na ladny biust
5. Ostatni posiłek do godz 21 (chodze spac grubo po polnocy)
6. Jedzenie sredniej ilosci warzyw i owocow
7. Koszenia trawnika max raz w tygodniu ( 1,5 godz )


Czekam na odpowiedz...:)
Zaczynam od jutra.
Moze macie jakies propozycje co jeszcze moge dodac do mojego planu aby byl lepszy i abym osiagnela szybciej efekty?
Odnośnik do komentarza
ja bym jeszcze dołozyłą coś z pilatesu...bardzo przyjemne cwiczenia i jesli stosuje sie je regularnie daja efekty własnie na całym ciele.
Co do posiłku to sugerowałabym jednak wczesniej. Nawet jesli chodzisz pozno spac. O tej godzinie metabolizm jesc juz bardzo wolny i pora o której idziesz spac niewiele tu zmienia. Ja chodze mw o 2 w nocy a staram sie nie jest po 18. Jesli czuje głód pije zieloną herbate i problem znika;)
Odnośnik do komentarza
Gość Klubbinggirl
Shelby dzięki za informację co do Pilatesu. Będę wykonywać te 5 ćwiczeń z Pilatesu, które umieszczone są na tej stronie ;-)
Co do posiłku chyba jednak masz rację. Może ograniczę do 19-20...
Nie mogę pozwolić sobie na 18, gdyż w wakacje właśnie o tej porze wracam z opalanek, rzeki itd i jestem potwornie glodna....;)
Ale mysle ze w roku szkolnym, bedzie mozna o tym pomyslec :):):)
Odnośnik do komentarza
dobry pomysł;)
widzę ze bardziej zalezy Ci na "wyzszych" partiach ciala: brzuch, talia, klatka piersiowa. A jak z dolnymi typu biodra, nogi? Rower, jesli nie masz z nimi problemu, powinnien spokojnie wystarczyc, bo aktywizuje do działania prawie ze wszystkie partie miesni;)
u mnie jest niestety odwrotnie. O ile miesni brzucha i talii wiele osób mogłoby mi pozazdroscic, nóg chyba nigdy nie beda miała tak idealnych jakbym chciała^^:sourgrapes::lol:
Odnośnik do komentarza
Gość Klubbinggirl
Na "dolne" nie narzekam... Oczywiście nie pogniewałabym się gdyby były w lepszej kondycji, ale jak już napisałaś bardziej zależy mi na "górze" :)
Chociażby na naszych przykładach można zauważyć, że ludzie są inni :D
Co do Ciebie.... hm.. chciałabym jakoś Ci pomóc i zaoferować jakieś metody na pozbycie się tłuszczyku w tych miejscach, ale niestety jestem zielona jeśli chodzi o te sprawy ...;-(

A Ty ćwiczysz coś?
Odnośnik do komentarza
ja niedawno skoczyłam A6W po raz kolejny z reszta i szczerze mówiąc mam tego dosc:lol: Teraz to tylko pilates i kila razy w tygodniu jogging. Wczesniej duuuzo cwiczyłam, własnie bardziej na te dolne partie ciała, ale ostatnio mam takiego lenia ze nie moge sie zebrac^^ Ale cos tzreba zacząc robic, choc te cwiczenia na np uda czy posladki troche mnie nudząi chyba w tym problem, bo wole robic coś 'konkretnego' jak własnie bieganie czy pływanie niz takie mozolne, 'rozdrobnione' cwicznie na poszczególne partie ciała:rol:
Odnośnik do komentarza
Gość Klubbinggirl
Ja miałam dziś te ćwiczenia robić i jeździć i wszystko ale.... okropnego lenia tez mam :D hehe... taki to już mój zapał - słomiany zazwyczaj :(
w zasadzie to zrobiłam kilka ćwiczeń, coś mnie od nich oderwało i już do nich nie wróciłam :( ... zaczne od JUTRA :D
Odnośnik do komentarza
Gość fallen_angel
jeśli chodzi o jedzenie do 21, zgadzam się z Shelby. Proponuję także codziennie rano szklankę wody z sokiem z połówki cytryny. Czytałam też gdzieś, że właśnie ćwiczenia wykonywane przed śniadaniem oraz w okolicach godziny 17 są najlepsze (jak jest w rzeczywistości?? Nie mam pojęcia:confused: ) No i oczywiście - trzymać się planu. Powodzenia ;)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...