Skocz do zawartości
Forum

Jak wyszczuplić uda i pośladki w 2 tygodnie??


Gość Diamond

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:*
Mam pewien problem, dokladniej chodzi o to że moje uda i pośladki są zbyt grube... Czy sa jakieś ćwiczenia żeby je wyszczuplić i żeby nie trwało to więcej niz 2 tygodnie?? Prosze o pilna odpowiedz:*:)
Odnośnik do komentarza
Gość Meggi_i
Ja mam podobny problem-chcę zrzucić tłuszczyk z nóg,bioder i pośladków.Bardzo bym chciała widzieć rezultaty już po trzech tygodniach-czy to możliwe i jakie mam robić ćwiczenia? Pomóżcie proszę:rol:
Odnośnik do komentarza
Gość magdalenaa
POwiem szczerze wszystkim ze te cwiczenia ktore robie juz od ok.4tygodni nic mi nie daja. Moze tylko tyle ze celulit troche znikna. Codziennie robilam minimum50 przysiadow, wymachy nog, i inne cwiczenia ktore wyszukalam w gazetach. Pisalo tam ze efekty widac juz po tygodniu ale to raczej klamstwo bo nie wiem jak jest u innych. Jak ktos zna inne(!!!) skuteczne cwiczenia to piszcie!:)
Odnośnik do komentarza
Gość kathrin_18
dziewczyny żeby pozbyć sie niechcianego tłuszczyku potrzeba czasu i co najważniejsze wytrwałości;) sama mam z tym kłopot więc wiem jak to jest:) wydaje mi sie że 2 tygodnie to troche za mało na to aby widzieć rezultaty... a co do ćwiczeń to przysiady są dobrym pomysłem, pozatym jazda na rowerze i bieganie:) szukajcie ćwiczeń na wewnętrzne mięśnie ud i na pośladki na necie jest ich naprawde sporo:D idzie lato wiec trzeba wziąć sie za nasze fałdki, prawda? hehe:D
Odnośnik do komentarza
Polecam półprzysiady, nie przysiady! Wymachy nóg do tyłu i na boki... Potzreba wytrwałosci, efekty przyjda ale z czasem...sama tego doswiadczyłam po miesiacu regularnych intensywnych ( robiłam duuuuzo wiecej niz 50 przysiadów) efekty były bardzo widoczne. Cwiczenia trzeba połaczyc z odpowiednia dietą, wazne sa rodzaje potraw i ilosci spozywanych płynów. Tylko poprzez połączenie diety i cwiczen mozna byc spokojnym o reultaty;)
Odnośnik do komentarza
przysiady są na zgrabny tyłek, można je mieszać z półprzysiadami, robić nożyce, leżąc na boku unosić nogi do góry, stawać pięta-palce (połączone z wymachami rąk), oczywiście rower, bieganie, w sumie wiele tego jest, można poszukać na necie całego zestawu :)
Odnośnik do komentarza
Gość miniulka911

Moim zdaniem na uda najlepsze będzie biegania ale nie sądzę byś schudła w dwa tygodnie. Na to potrzebny jest co najmniej miesiąc. Możesz też skakać na skakance, efekty są super;) Pamiętaj jednak o odpowiednim obuwiu, bo łatwo można sobie uszkodzić stawy.

Odnośnik do komentarza

1. Unikaj siedzenia bez przerwy

Jeśli spędzasz dużo czasu przed komputerem, postaraj się co najmniej co godzinę wstać i rozruszać. Dobrym pomysłem jest oderwanie się od ekranu i wykonanie choć kilka skłonów. Przejdź się po pokoju i pobudź krążenie. Siedząca pozycja sprzyja tworzeniu się cellulitu.

2. Trzymaj się planu treningowego

Pamiętaj, że dopiero po 20 minutach Twój organizm zaczyna spalać tłuszcz. Jest to minimalny czas trwania dziennych ćwiczeń, by dawały efekty. Ważne, by trenować regularnie. Odpuszczanie sobie nawet jednego dnia ćwiczeń znacząco opóźnia cały proces odchudzania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli zależy Wam na wymodelowaniu ciała to dobre efekty daje liposukcja body jet Liposukcję wykonuje się przede wszystkim na udach, pośladkach i brzuchu, czyli tych partiach ciała, z których najczęściej chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej. Body Jet po pierwsze ją usuwa, po drugie modeluje ciało. Poza tym nie jest to zabieg tak niebezpieczny jak tradycyjna liposukcja.
https://dbam-o-zdrowie.pl/szczuple-cialo-na-wakacje-jest-na-to-sposob/

Na stronie możecie sobie o tym poczytać.

Odnośnik do komentarza

Ja akurat miałam duży problem z tym, aby zgubić zbędne kilogramy z nóg. Z brzucha i ramion jakoś nadmierna tkanka tłuszczowa znikała, jednak z tym nie mogłam się uporać. Musze przyznać, że jeśli chodzi o szybkie odchudzanie ud to możesz sprawdzić sprawdzone sposoby, które już po 2 tygodniach dają bardzo fajne efekty. Dopiero po tym mi się udało wyrównać moją sylwetkę i już nie wstydzę pokazać się w spódnicy, czy stroju kąpielowym na basenie i plaży. Pozdrawiam i daj znać, jak u Ciebie poszło odchudzanie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...