Skocz do zawartości
Forum

Pytanie do dziewczyn które przeszły któreś ćwiczenia


Gość yourtreasure

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yourtreasure
Czy te ćwiczenie naprawdę pomagają? Bardzo mi zależy na ładnej sylwetce... Prosze o odpowiedź. I po jakim mniej więcej czasie zobaczyłyście jakieś efekty ćwiczeń i jakie to były ćwiczenia? :confused:
Odnośnik do komentarza
Gość magdalenaa
Ja przez 1miesiac robilam przysiady i wymachy nog do tylu...i wiesz co? Po tych cwiczeniach zmniejszyla mi sie pupa i stala sie bardziej zgrabna...tylko ze teraz nadal cwicze a wiekszych efektow brak...tylko mi zalezy najbardziej na wyszczupleniu ud i pupy....moim zdaniem powinnas sprobowac te przysiady...pozdro:D
Odnośnik do komentarza
Gość magdalenaa
Dzisiaj np. jedzilam na rowerze...nie wiem jak inni uczestnicy mojej wyprawy ale ja sie wogole nie zmeczylam...przeczytalam gdzies ze przejezdzajac:
8km/h 37kcal/h
16km/h 134kcal/h
24km/h 351kcal/h
32km/h 746kcal/h
40km/h 1383kcal/h
48km/h 2316kcal/h
Moim zdaniem jest to swietny sposob na szybkie schudniecie. Bo i nie meczysz sie za bardzo, podziwiasz piekne widoki a najlepiej jak zabierzesz ze soba kumpele ktora dotrzyma ci towarzystwa.:D;)
Odnośnik do komentarza
sporo mi to czasu zajęło
poczatkowo zaczełam od zwykłego "rozciagania" . Poswiecałam na to około godz dziennie, czułąm sie swietnie i bardzo to polubiłam. Potem wyczaiłam kilka podstawowych figur dla pilatesu nastepnie dołozyłam brszuszki od 50 dziennie do 500. Nie pamietam juz jak dokładnie to zwiększałam zalezy od Twojej kondycji. Po miesiacu regularnych cw bez wiekszego zmeczenia robiąłm 500 brzuszków. Równoczesnie cwiczenia na nogi. Tu tez stopniowo. Pirwszy dzin poszalałam a potem nie mogłam schodzic po schodach. Półprzysiady swietnie wyrabiaj miesnie i ud, i posladków. Juz po 2 tygodniach widac róznice pod warunkiem ze robisz je jak nalezy. NIe liczy sie ilosc ale jakosc wykonania. Mw po miesiacu robiłam juz godz pilatesu, 500 brzuszków i tyle samo połprzysiadów. WFEKTY SA WIDOCZNE ALE PO JAKIMS CZASIE. łatwo jest sie zniechecic. Jogging dolłozyłam na koncu bo szczerze mówiac nie lubie biegac. Stosowałam sie do zalecen z artykułu obok;)
Odnośnik do komentarza
Duzo tego.... az sie boje zaczac. Ale jak tylko zaczna sie wakacje to zrobie tak jak ty. Czyli bede robic brzuszki, polprzysiady i przysiady, jogging przynajmniej raz dziennie i dieta (zero slodyczy, same swierze warzywa i owoce). Juz sobie wyobrazam mine osob z mojej klasy kiedy po wakacjach wejde do szq szczupla i piekniejsza;):):smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...