Skocz do zawartości
Forum

co z brzuchem po ciąży?


Gość catroj

Rekomendowane odpowiedzi

mój problem to ogromny brzuch,ze zwisającą lużno skóra pod nim.Co mogę zrobić,by był normalnych rozmiarów?jaka dieta,ćwiczenia?próbowałam się odchudzać,aleze spadkiem wagi mój brzuch staje się jeszcze bardziej wiszący.Nie pomagały mi kremy wyszczuplające ,skóra dalej wisi.czy może mi ktoś poradzić co robić?nie mam pieniędzy na operacje plastyczną
Odnośnik do komentarza
Pytanie ile jesteś po Ciąży? Ja w sumie po 3 tygodniach po urodzeniu zaczęłam stosować pas ściskający. Można go kupić w aptece lub sklepie medycznym koszt to ok 60 zł (sa droższe ale po co..) nosiłam go ok 2 miesięcy i brzuszek jak marzenie..Ale można się równiez sciskać zwykłym bandażem elastycznym ale pas jest wygodniejszy i go nie widać..
Nie jestem może super doradcą ale wiem że na jedrność skóry np przy intensywnym odchudzaniu stosuje sie wit.E więc i w tym przypadku może pomóc.
Mam nadzieję ze jakos pomogłam
Pozdrawiam;)
Odnośnik do komentarza
Gość Madzia 0000

Zabieg głowicą zafirro wykonywałam akurat na twarz w gabinecie na Wiślanych Tarasach w Krakowie. To miejsce nazywa się Ego Med Spa. Pracują tam świetni ludzie, a sam zabieg polecę każdemu, kto chce przywrócić sobie jędrność na skórze. Ja wykonywałam go już na twarz i na brzuch i w obydwu przypadkach bardzo dobry efekt końcowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...