Skocz do zawartości
Forum

ćwiczenia na płaski brzuch


Gość niebieska89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niebieska89
piszę to tutaj ponieważ nie ma możliwości dodawania komentarzy pod artykułami ( a bynajmniej u mnie widniej taka informacja) wiec mam taki problem a mianowicie czy ktoś mógł by mi wytłumaczyc te ćwiczenia na płaski brzuch a konkretnie:
- w ćwiczeniu 3- scyzoryk: ja ma wyglądać to zgięcie, czy do takiej pozycji jak w a6w? a przy prostowaniu się to tułów też ma być w poeietrzu, czy tylko nogi?
- cwiczenie 6: podparcie rekami ma być prosto z tyłu czy bardziej na boki, nasz tułów ma być w pozycji bardziej siedzącej czy półsiedzacej? nogi wyprostowane mają znaleźć się nad ziemią tak?a potem uginając je do klatki piersiowej przyciągnąć, ja próbowałam robić to ćwiczenie i wyszło mi tylko gdy byłam w pozycji pólsiedzącej (próbowalam w obu) czy to źle?
- ćwiczenie 6: w 2 ćwiczeniu to tez pytanie o pozycje, tak jak wyżej, i drugie pytanie, jeżeli nie dam rady rozciagać na boki nóg gdy są podniesione bo momentalnie zaczynają boleć mnie biodra i coś w rodzaju takiej hmm.. blokady, bo jest to nie wyobrażalny ból, to czy można pominąc te ćwiczenie ewentualnie czymś innym je zastąpić, bo jeżeli nogi są rozciągnięte na bok to ja już poprostu nie podciągne do góry
- ćwiczenie 7: jezeli nie dam rady podnieść samego tułowia do wyprostowanej nogi, to czy mogę sobie pomóc przyciągając tułów rękoma trzymając za piszczel, czy nie konieczne jest przyciągnięcie się do samego końca?

będę wdzięczna za w miarę szybką odpowiedź, bo chgciałabym kontynuować te ćwiczenia, no ale niestety nie wiem jak. pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Witam Wszystkich na forum:) Jest co najmniej kilka ćwiczeń na płaski oraz zgrabny brzuch. Oprócz 6 Weidera warto zainwestować w dobrą dietę i bieżnię. Dzięki temu będziemy mogli ćwiczyć nie tylko brzuch,ale także i mięśnie nóg. A zacząć powinniśmy od "brzuszków" Aby przyzwyczaić organizm do wysiłku.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...