Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczymy ! Uzyskaj wymarzoną figurę !


Gość dodek89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamcia3007
hej przyłącze sie do was,bo szukam dalszej motywacji:D
cwicze A6W.Zaczelam ten zestaw cwiczen z mysla o spaleniu tkanki tluszczowej,ale niestety,cwiczenia wykonuje sumiennie,ale jak sie potwierdzaja wypowiedzi ludzi na innych forach to te cwiczenia sa na rzezbe.Chociaz nie powiem,bo w gornej partii brzucha mam ladne kosteczki, jeszcze tylko 2 tyg do konca.Pociągne juz do konca,zeby miec satysfakcje.
Czy ktos wykonywal cwiczenia na plaski brzuch i talie osy??
Czy sa jakies efekty?
Odnośnik do komentarza
Gość ewelaska
Widzę, że tu same ekspertki są :) to może pomożecie mi dobrać jakieś dobre ćwiczenia na ładne ramiona:) mam z tym problem bo może nie są gruba i zatłuszczone ale są obwisłe, przypuszczam że poradzicie mi ciężarki:) ale może poradzicie jeszcze jakieś fajne ćwiczenia :)
Odnośnik do komentarza
Gość Shezze
ja znam! ja znam! no wiec tak: klek podparty (tzn podpieramy sie rekami wyprostowanymi w lokciu a kleczymy na kolanach).w takiej pozycji pozostajemy tylko podnosimy ludki w gore i krzyzujemy ze soba (tak zeby nbie dotykaly ziemi a najlepiej zebypiety stykaly sie z posladkami). cale cwiczenia polega na tym zeby napiac miesnie rak, posladkow, nog a naj;ppieej wszystkie jakie sie da i powoli uginac rece w lokciach robiac tzw. damskie pompki:D bo to cwiczenie ogolnie ujedrnia nie tyko ramiona;) mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi, bo ja tlumaczyc za bardzo nie umiem:lol:
Odnośnik do komentarza
ej no...ja juz chyba zglupialam. tyle sie slyszy o dietach i cwiczeniach dla osob ktore chca schudnac a tu prosze, dla tych ktore chca nabrac masy radza dokladnie to samo. nawet niektore diety:lol: no ludzie...:rol:
Odnośnik do komentarza
Gość pepetka23
Z większość z Was ma ten sam problem ,ale wydaje mi się ,że z Wami będę miała większą motywację :D . Ważę 55 kilo ,a chciałabym ważyć 35 . Mam 1.60 cm . Chciała bym schudnąć 20 kilo . Moim największym marzeniem jest zrzucić ten brzuszek . Może komuś spodoba się moja dieta ćwiczeniowa ?.
1.Wstaję to robię , 20 przysiadów i brzuszków .
2.Po obiedzie idę na pół godzinę biegów truchcikiem ,a potem około półtorej godziny rowerkiem po osiedlu i gdzieś dalej .
3.Po kolacji ,oczwiście o 18:00 idę na pół godziny biegów .

Mam nadzieję ,że mogę się przyłączyć ;).
Odnośnik do komentarza
oszalalas?! chcesz miec anoreksje czy co?! przy wadze 30kg musaialabys miec sama skore i kosci. wes nie zartuj. jesli chcesz juz koniecznie schudnac to nie wiecej niz 5-7kg (to juz max). najlepiej sobie oblicz BMI czy twoja waga jest odpowiednia.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...