Skocz do zawartości
Forum

Ćwiczymy ! Uzyskaj wymarzoną figurę !


Gość dodek89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dodek89
Witajcie dziewczyny !

Pełno jest wątków z pytaniami ... Jeden nie różniący się od drugiego. Chciałam założyć wątek, w którym MY (dziewczyny, które ćwiczą lub chcą ćwiczyć) Będą mogły się wzajemnie mobilizować, "pilnować", porównywać efekty, podnosić się na duchu w chwilach załamania itp. Nie wiem czy zrozumiecie mój zamiar ...

Która z Was byłaby chętna do systematycznych ćwiczeń od poniedziałku (9.07.2007) niech tutaj pisze. Miło by było jakby się ktoś taki znalazł.

Ja mam na imię Dorota, moim utrapieniem jest brzuchol i boczki ! Muszę się ich pozbyć możliwie jak najszybciej :) I wiem że będę potrzebowała Waszego wsparcia ... :)

Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Hehe no to witam imienniczkę :P
Ja zaczynam od jutra ćwiczenia na płaski brzuch :)
Nie wiem czy wytrwam ale może mi się uda
Do tego taniec, hulahop i czasem pobiegam po lesie.
Tragicznie jakoś nie wyglądam ale dla własnej satysfakcji.
Tak więc Dorotko, damy radę ! 'Razem' zawsze raźniej :)
Odnośnik do komentarza
OOO :D Jak miło :D

No, ja płaski brzuch chyba sobie odpuszczę, najpierw zgubię te cholerne boki ;P Później bym sie wzieła za brzuch ... ja już w sobote zaczełam ... ale poniedziałek i wczoraj niestety nie miałam czasu żeby poćwiczyć.

Teraz idę trochę wymęczę ciałko ... mam nadzieje że niedługo będa efekty (bo brzuchol, oj czuuuuułam po tych ćwiczeniach :P) hehe

Razem damy rade ! :P :D Ale fajnie ... hehe ;D Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
O jak miło ;)

Klaudusia-13 ile już ćwiczysz ? I jak Ci idzie ? :) Widzisz efekty ?:)

Ja ide teraz troche poćwiczyć te moje boki ... napaliłam sie bardzo ... ale chyba efektów nie zobacze :( Jakos tak mi się wydaje ... ehh

Ale nie łamiemy się ! I ćwiczymy ;D
Odnośnik do komentarza
Gość gwiazdeczka22
hej :) ja tez sie zabralam juz od tamtego tygodnia za siebie:) tez mi najbardziej przeszkadzaja te wredne boczki :/ i brzuszek... wiec godzinka narowerku..pol godziny orbitrek..i cwiczenia w domku na wzmocnienie :) no i hula hop od dzis:)


ps. co robisz na te boczki??? bo ja trace powoli nadzieje na ich zgubienie:confused:
Odnośnik do komentarza
Gość gwiazdeczka22

ja cwicze godzine na rowerku i pol godzinki na orbitreku (chyba tak to sie odmienia :D ) ...bardzo szybko i ladnie chudna uda i posladki..mam nadzieje ze i boczki znikna:shy: a na bocxzki jeszcze zaczynam od dzis hula-hop zachecona wypowiedziami dziewczyn i nastepnym watku :) no i cwiczenia z wdzieku :D

czekam na oszalamiajace rezultaty :D

Odnośnik do komentarza
OOO ;) No ladnie widze :D

Ja niestety nie mam w domu zadnych przyrzadow do cwiczenia ... dlatego pozostaja mi tylko te ,domowe, No ale spielam sie w sobie i jak narazie daje rade ;D I mam nadzieje ze bede mogla niedlugo powiedziec ... mam taka sylwetke, jaka chcialam miec ! ;)
Odnośnik do komentarza
Gość gwiazdeczka22
ja tez dalam ciala wczoraj i nie cwiczylam :/ :D ale dzis juz nie odpuszcze :) aha...naprawde polecam rowerek albo zwykly rower (nie stacjonarny) ..godzinka dziennie...a moje posladki :o takie fajne sie zrobily ze az co chwile na nie patrze w lustrze hehe :D :p
Odnośnik do komentarza
OoooO :) To chyba wyciagne rower i sobie pośmigam :D Może jutro bym sie wybrala na jakaś dłuższą wycieczke :) ojooooj, sie nakręciłam :)

No, a mnie cos sie ostatnio nie che cwiczyc :( niedziela i poniedzialek nie ruszalam sie ... ale to wszystko przez mojego mężczyzne, ktory siedzi caly czas ze mna i nie mam kiedy :P a przy nim nie bede :D hehe
Odnośnik do komentarza
Gość gwiazdeczka22
hehe :) szczesciara ..moj mezczyzna jest wlasnie daleko i zobacze go za trzy tygodnie i dlatego sie tak sprezam zeby sie wziac za siebie zanim wroci :D niezla motywacja musze powiedziec :) acha a co do rowerku to z tego co wiem (jesli mowimy i rowerze z przerzutkami lub regulowanym oporem) to lepiej jezdzic dluzej a na mniejszym oporze niz krocej a na wiekszym,ciezszym oporze..ciezkie przerzutki sprawdzaja sie jak chce sie wyrobic miesnie a nie pozbyc tluszczyku :):smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
A no ... fajnie mi :P hehe :D Ale dla takiej motywacji, to i ja mogłabym się "rozstać" z moim Ukochanym, na jakieś 2 tyg. Ojjj, wpadłabym w wir ćwiczeń :D

Co do rowerku, to dobrze wiedzieć ! :) Zapamiętam to :):D Może to bedzie śmieszne, ale widze poprawe ... (maciupeńką :P) ... No ale widze ... w moich "przednich" boczkach ... zaczęłam się zastanawiać czy to daje coś na te z tyłu ... bo moje mięśnie skośne widać że się troszku "odtłuściły" :P

No, a jak u Ciebie Droga Gwiazdeczko ? :)
Odnośnik do komentarza
Gość gwiazdeczka22
:) a dziekuje u mnie tez powoli cos rusza :D narazie nozki sie bardzo wyszczuplily i posladki slicznie sie tez ksztaltuja :) dzis sprobowalam bieznie na silowni (tak zamiast joggingu bo nie mam za bardzo gdzie biegac) i jestem zachwycona jak brzuszek sie fajnie wyszczupla :D jezeli chodzi o te moje boczki nieszczesne to jeszcze oszlamiajacych rezultatow nie widze :uhoh: ale sie nie zniechecam :D przeciez damy rade Dodku :)prawda? :D :smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
No jasne że damy ! :D Ale mój brzuch ... to robi mi na złość ! :upset: Tak sie rano cieszyłam z tych moim boków, a teraz brzuch mi wysadziło ! Jakbym nie wiadomo ile zjadła :o Dosłownie ... wygladam jak w ciąży ! :o:o:o Ehh ... Niecałe 2 tyg. do wyjadu ... pjade jako ciężarna :] hehe
Odnośnik do komentarza
Gość gwiazdeczka22
oj moze zjadlas cos takiego ze Ci brzuszek wywalilo..ja tez tak czasem mam :D ale gwarantuje do jutra zniknie ;) ja tez zauwazylam ze czasem jak cwicze duzo na miesnie brzucha to on sie wlasnie robi taki "wywalony":uhoh: ale jest na to rada ..poprostu trzeba go dobrze rozciagnac po cwiczeniach..:) ja zawsze klade sie na brzuchu..unosze klatke piersiowa opierajac sie na rekach i tak sie wyginam przez chwilke zeby dobrze brzuszek rozciagnac :) tylko wazne zeby bioder od podlogi nie odrywac :) a tak wogole to taki stretching wysmukla dodatkowo brzuszek :D
Odnośnik do komentarza
Tyle że ja Gwiazdeczko własnie nie cwicze na brzusio :p Dopiero jak boki zrzuce do tego stopnia żebym była z nich zadowolona, to zaczne wyszczuplać brzusio. Mam nadzieje ze do stycznia (:o:o:o) mi się uda ! :) Hehe

Witamy Cię Ag :* No i oczywiście powodzenia :) RAZEM damy rade :) ! :D
Odnośnik do komentarza
Gość gwiazdeczka22
hehe :D to dobry plan masz Dodku :) ja tez stwierdzilam ze nie dam rady wszytskiego naraz poprawic :D narazie zajmuje sie boczkami i posladkami :D tylko ze ja chcialam sie wzglednie poprawic do przyjazdu mojego Mezczyzny a to juz niedlugo :D wiec nie mam duzo czasu :D ale pozniej jak On znow wyjedzie :( to bede kontynuowac prace nad soba :smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
Hehe ... no plan to tylko plan ... trzeba sie zmobilizowac i wytrwac ! Ja to jeszcze tak po drodze do stycznia ... mam wrzesien ! Fajnie by bylo wrocic do szkoly ... taka szczuplejsza :D Ale w styczniu studniówka ! ! ! :o:o:o Dlatego tez MUSZĘ wytrwać ! :P
Odnośnik do komentarza
Gość gwiazdeczka22
no i jak tam Dodku Drogi Ci idzie ? :) ja musze powiedziec ze powolutku boczki ruszaja :) :D i bioderka sie szczuplejsze zrobily :) dzis i wczoraj sobie zrobilam luzik od treningow bo musialam sie zregenerowac ale od jutra znow codziennie harowka :smilewinkgrin: :D a jak u Ciebie ? :p pozdrawiam :smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
Nooo, Droga Gwiazdeczko, u mnie to samo ! :P Wczoraj i przedwczoraj ... nie cwiczylam :upset: Ale ... już dziś trzeba ... a tak sie nie chce :(

Jednak nie ma to tamto, w piatek wyjezdzam nad morze, to trzeba sie jakos pokazac. Myslalam zeby cwiczyc dwa razy dziennie, rano i wieczor (tak jest zalecane, na boczki cwiczyc) No, ale chyba nie dam rady ... :p nie wiem nie wiem, zaraz chyba rusze tylek i sie wezme za katownie bokasynów ... :p

Rowniez pozdrawiam :D :)
Odnośnik do komentarza
Gość gruba_gg
Dziewczyny! jak ida wam brzuszki bo ja jak nie podepre sie stopami to mi zaden nie wyjdzie. a wy jestescie tak wysportowane? chce zaczac wkoncu te cw. na talie i brzuch ale nasz instruktor wcale mnie nie pociesza. jak jest z wami?:(
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...