Skocz do zawartości
Forum

brzuszek i sadelko


Gość victoria99

Rekomendowane odpowiedzi

Gość victoria99
Czesc
czy ktos moze mi odpowiedziec jak sprawdzic czy jezeli bede cwiczyc 6Weidera to czy sadelko zniknie oczywiscie rownierz staram sie utrzymywac diete na grupe krwi i Joggen codziennie ale nie wiem jak sprawdzic czy nie zostanie obwisle sadlo jak moge to sprawdzic;);)
Odnośnik do komentarza
hejka:) Mam pytanko: Odziedziczyłam po rodzicach szerokie bioderka i co sie z tym wiąże dość przygrubawe uda:( Czy możecie mi dokładnie podpowiedzieć jakie ćwiczenia mi pomogą zbic troszke tłuszczyku z ud??? I czy moge coś poradzić na szerokie biodra:confused: Może ktoś zna jakiś zestaw ćwiczeń który przynosi efekt.... Bo wszyscy mi mówią, że z biodrami już nic nie zrobie:(.
Gorąco Pozdrawiam Kasia:smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza
Gość Instruktor fitness
PRzeczytaj ćwiczenia na nogi i pośladki, oraz ćwiczenia na talię osy. Jeżeli szerokie biodra sposowodane są kształtem szkieletu, to niestety nic nie da się z nimi nic zrobić.
Odnośnik do komentarza
Gość spanisheyes
Czeeeeeść! Mam nieco prozaiczne pytanie, ale może ktoś rozwieje moje wątpliwości. Czy, jeśli będę ćwiczyć 400 brzuszków dziennie przez miesiąc, to da to taki sam efekt jak np. 100 brzuszków dziennie też przez miesiąc? Generalnie chodzi mi o to, czy jeśli suma brzuszków jest taka sama, to czas wykonywanie nie gra roli?:confused:
Odnośnik do komentarza
Gość dudzia24
czesc wszystkim chciala bym powiedziec ze zaczelam cwiczyc 6 waidera jestem juz na 21 dniu i musze powiedziec ze te cwiczenia odczuwam tak sobie a cwicze sumiennie tylko w pierwszej serii odczuwam okropny bol a przy nastepnych juz nie co jest zgrane??a te cwiczenia wykonuje tak 1 cw 14 razy 2 cw 14 razy i tak dalej poprostu nie cwicze tak jak jest wedlug tego harmonogramu co powinno sie cwiczyc czy ktos powie mi co robie zle :(
Odnośnik do komentarza
Gość sempai 79
dodalam dzis komentarz w atyluke o 'cwiczeniach na paski brzuch', ale sie nie pojawil - a wpisalam kod, itd.Wiec sprobuje tutaj -w skrocie:
Cwicze juz 3tyg. i nie wiedze wyraznych rezultatow?ale bede robic do skutku (oprocz tego jedze na rowerze i chodze na basen-mam nadzieje,ze to pomoze mi zgubic zbedne 'faldki' na brzuchu?). Pytania sa:
1. teraz, gdy wydluzyl sie czas cwiczen bardzo boli nie 'w krzyzu' i przy 5-6 cwiczeniu nie moge juz wykonac kompletnej serii, wiec przerywam co 4-5 powtorzen, czy to ok? mam 28 lat i ok. 10h dziennie pracuje na siedzaco, moze to ma wplyw? Moze robie nie tak te cwiczenia? Mozna cos poradzic na odciazenie tej parti kregoslupa?
2. Jak skoncze 4 tydzien to dalej mam robic harmonogram z ostatniego tygodnia? Bo nie wiem czy kregoslup mi pozwoli na zwiekszenie?
3. Dopiero dzis doczytalam, ze nalezy wykonywac te cwiczenia w takiej kolejnosci jak opisane, a do tej pory troche zmienialam.czy to zmniejsza skutecznosc? i moze dlatego nie widze zadnych efektow na razie?
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...