Forum Żywienie i fitness

Odżywki białkowe na odchudzanie?

~adelka555

~adelka555

Czytałam ostatnio o diecie białkowej i chciałabym ją jakoś wdrożyć.
Myślicie, że odżywki białkowe są dobrym dodatkiem do takiej diety?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~zmarzlina

~zmarzlina

Wydaje mi się, że jeśli faktycznie zależy ci na tym, żeby zrzucić kilka kilogramów, możesz wybrać sobie suplementy na odchudzanie zamiast takich białkowych.

~antifa

~antifa

Odżywki białkowe sprzyjają chyba głównie budowaniu mięśni.
~butterfly888

~butterfly888

Dokładnie, jak zaczniesz wcinać odżywki białkowe spalisz tłusz owszem, ale i zbudujesz mięśnie, a wraz z nimi przybęcie ci kilogramów. Np. taka kreatyna czy somatodrol to odżywki na masę głównie dla mężczyzn. Kobietom raczej niezalecane :)

prosiaczek1

prosiaczek1

Kupowanie odżywek białkowych nie ma sensu. To są zamienniki dla posiłku. Nie mają one jednak wiele więcej, niż samo białko, a nie tylko ono jest potrzebne organizmowi. Poza tym nie poleca się tego, jeżeli chcesz schudnąć. Jeżeli nie masz wyjścia, bo np. nie masz czasu gotować sobie posiłków wcześniej, to jest to jakieś wyjście, ale myślę, że znajdziesz w ciągu dnia czas żeby zrobić sobie jedzenie na następny dzień ;)

170739 prosiaczek1 Kobieta, 33 lata, Łódź
~Wika.P

~Wika.P

Moim zdaniem Foreverslim należy do grupy najlepszych środków wspomagających odchudzanie. Mi pomógł się pozbyć cąłej nadwagi, co wcześniej dla mnie, bez ich zastosowania okazywało się za każdym razem nieosiągalne

~Gamdor

~Gamdor

Polecam w takim przypadku przejrzeć sobie odżywki na masę:
https://swiatsupli.pl/pl/106-odzywki-na-mase-gainery
Wybierając odżywki na masę, warto zwrócić uwagę na kreatynę. Jest to substancja odpowiadająca głównie za przemiany ATP – substancji, która stanowi ważne źródło energii w przypadku krótkotrwałych procesów wysiłkowych.

Najlepiej jednak dopasować odżywkę pod siebie
do swojego treningu
do wagi
do aktywności

Jesli nie wiesz na co się zdecydować tak do końca, polecam zadzwonić do gości w sklepie na jaki Ci dałem namiar. Powinni Ci doradzić najlepsze odżywki.

~Nana75

~Nana75

Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. Do swojej figury wróciłam w 3 miesiące od czasu jak skończyłam karmić. Moim zdaniem to jeden z najlepszych tabletek wspomagających odchudzanie.