Skocz do zawartości
Forum

Figurena Slim w diecie - opinie


Gość DankaK

Rekomendowane odpowiedzi

Odchudzał się ktoś z was razem z suplementem diety Figurena. Usłyszałam o nim od koleżanki która planuje jego zakup żeby włączyć do swojej kuracji. Jakie efekty daje ten suplement diety i czy jest bezpieczny. Proszę napiszcie jakie są Wasze opinie, szczególnie osoby które stosowały.
Odnośnik do komentarza
Gość ZdrowoZyc_com_pl
A ja jakoś nie chce w to wierzyć,od samego picia tego preparatu na pewno nie schudniesz,bo utrata kilogramów to ciężka praca własna,trening oraz dieta bez której ani rusz i od tego należy zacząć.
Odnośnik do komentarza
Gość kinia_101

Ja stosuje od miesiąca dobrze wspomaga dietę nie czuję takiego ssania jak kiedyś po miesiącu stosowania to jestem zadowolona. A zostało mi jeszcze 2 miesiące kuracji za 2 miesiące pochwale się efektami pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

BARDZO ZADOWOLONA EFEKTY WIDOCZNE BARDZO SZYBKO Z FIGURENA SCHUDŁAM 5 KILO PRZEZ OKRES BRANIA TABLETEK PO ZAKONCZENIU BRANIA JESZCZE 7 WIEC JESTEM BARDZO ZADOWOLONA MAM DO ZRZUCENIA JESZCZE DZIESIEC KILOGRAMÓW KTORE ZRZUCE DZIEKI FIGURENIE, POLECAM. PS MI WYSTARCZYŁA TYLKO DIETA BEZ CWICZEN I GŁODZENIA JAKOS SPECJALNIE MOJ RUCH CODZIENIE ROWERKIEM DO PRACY POWODZENIA DZIEWCZYNY:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...