Forum Żywienie i fitness

Figurena Slim w diecie - opinie

~DankaK

~DankaK

Odchudzał się ktoś z was razem z suplementem diety Figurena. Usłyszałam o nim od koleżanki która planuje jego zakup żeby włączyć do swojej kuracji. Jakie efekty daje ten suplement diety i czy jest bezpieczny. Proszę napiszcie jakie są Wasze opinie, szczególnie osoby które stosowały.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Poccalovcik

~Poccalovcik

Jest jak najbardziej bezpieczny wystarczy przeczytać skład na stronie preparatu (figurena.pl) i sprawdzić z internetem albo dietetykiem. Ja schudłam z figureną w miesiąc 6,5 kg.
~ZdrowoZyc_com_pl

~ZdrowoZyc_com_pl

A ja jakoś nie chce w to wierzyć,od samego picia tego preparatu na pewno nie schudniesz,bo utrata kilogramów to ciężka praca własna,trening oraz dieta bez której ani rusz i od tego należy zacząć.
~kinia_101

~kinia_101

Ja stosuje od miesiąca dobrze wspomaga dietę nie czuję takiego ssania jak kiedyś po miesiącu stosowania to jestem zadowolona. A zostało mi jeszcze 2 miesiące kuracji za 2 miesiące pochwale się efektami pozdrawiam.

~Alinqa

~Alinqa

Również polecam figurena slim. Przez odchudzanie przeszłam dużo łatwiej z jego pomocą

~kassia_1

~kassia_1

BARDZO ZADOWOLONA EFEKTY WIDOCZNE BARDZO SZYBKO Z FIGURENA SCHUDŁAM 5 KILO PRZEZ OKRES BRANIA TABLETEK PO ZAKONCZENIU BRANIA JESZCZE 7 WIEC JESTEM BARDZO ZADOWOLONA MAM DO ZRZUCENIA JESZCZE DZIESIEC KILOGRAMÓW KTORE ZRZUCE DZIEKI FIGURENIE, POLECAM. PS MI WYSTARCZYŁA TYLKO DIETA BEZ CWICZEN I GŁODZENIA JAKOS SPECJALNIE MOJ RUCH CODZIENIE ROWERKIEM DO PRACY POWODZENIA DZIEWCZYNY:D

~ewakaa

~ewakaa

Napisze tak, w całej kuracji która trwała 3 miesiące schudłam 15 kg, chyba nic więcej nie musze dopisywac o figurenie

~tosienka

~tosienka

kuponu rabatowego nie mam ale możesz kupić w zestawie 2+1 taniej. Dostajesz wtedy 3 opakowania za 2 kupione, czyli 3 starczą Tobie na cały zalecany okres kuracji