Skocz do zawartości
Forum

Dieta paleolityczna


Gość poi

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Dziewczyny!!!

Od niedawana stosuję dietę paleolityczną. W sumie to póki co nie stosuję się do wszystkich zaleceń, ale wprowadzam zmiany. mam prośbę do osób, które są już na tej diecie. PODZIELMY SIĘ JADŁOSPISAMI!!!! Ja mam wielki problem z układaniem jadłospisów. Największy problem mam z obiadami... Co właściwie z obiadowych potraw można na tej diecie jeść bez ograniczeń????

Jeżeli wiecie coś na temat paleo diety to dajcie znać. Proszę!!!! Podzielcie się doświadczeniami, bo ja dopiero startuję i na początku naprawdę łatwo nie jest....

Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Hmmm Cos mi sie wydaje, ze za dużo osób stosujacych diete paleo na tym forum nie spotkasz. Niestety, ale do nas, w sensie do Polski, wszystkie nowości przychodzą ze spóźnieniem. Tak pewnie bedzie także z dietą paleo. Dieta jest świetna. Sporo o niej czytałam, czytałam także o efektach. Teraz sama stosuję, ale jeszcze za wcześnie na osobistą recenzję. Na dzień dzisiejszy jestem zadowolona i jestem pewna, że schudnę. Na razie jest mnie 2 kilo mniej, ale dopiero startuję.
Niedługo ma sie ukazac jakas nowa książka o diecie paleo - może dzięki niej o diecie zrobi sę głosno i więcej osób się przekona
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...