Skocz do zawartości
Forum

Proszę o sugestie ;)


Gość bemilesaway

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bemilesaway
Otóż... Przygotowuję się do super chudnięcia. Oto moja dieta (ułożona przeze mnie of course)

Poniedziałek:

Śniadanie: 2 Jajka na twardo, owoc, szklanka chudego mleka

Obiad: Pierś z kurczaka w oliwie z oliwek z ziołami, warzywa, ziemniaki (gotowane na parze)

Podwieczorek: Jogurt naturalny, owoc, zielona herbata

Kolacja: 2 kromki ciemnego pieczywa, posmarowane twarogiem, chuda wędlina, rzodkiewka, zielona herbata



Wtorek:

Ś: Otręby/musli z jogurtem naturalnym, owoc, zielona herbata

O: ryż z jabłkami, zielona herbata

P: mus z jabłek i jogurtu naturalnego, sok z buraka i marchwi

K: 2 kromki ciemnego pieczywa posmarowane twarożkiem, jajko, owoc, zielona herbata



Środa:

Ś: Twarożek z pomidorem, 2 kromki ciemnego pieczywa, owoc, zielona herbata

O: Filet z ryby w sosie jogurtowym, bukiet warzywny, szklanka gotowanego ryżu, zielona herbata

P: Kisiel, owoce, sok domowej roboty

K: Sałatka, 2 kromki ciemnego pieczywa posmarowane twarożkiem



Czwartek:

Ś: Otręby/musli z jogurtem naturalnym, owoc, zielona herbata

O: Pierś z kurczaka w oliwie z oliwek z ziołami, warzywa, ziemniaki (gotowane na parze)

P: Sałatka, sok z buraka i marchwi

K: Koktajl owocowy (jogurt nat. +owoce), 2 kromki ciemnego pieczywa z twarożkiem, pomidorem, ogórkiem



Piątek:

Ś: Twarożek z jogurtem, owoc, zielona herbata

O: ryż z warzywami w sosie jogurtowo - cytrynowym, zielona herbata

P: Jogurt naturalny, owoc, zielona herbata

K: jajecznica z pomidorem, zielona herbata



Sobota:

Ś: Otręby/musli z jogurtem naturalnym, owoc, zielona herbata

O: Filet z ryby w sosie jogurtowym, bukiet warzywny, szklanka gotowanego ryżu, zielona herbata

P: Sałatka, sok z buraka i marchwi

K: 2 kromki ciemnego pieczywa, posmarowane twarogiem, chuda wędlina, rzodkiewka, zielona herbata



Niedziela:

Ś: 2 kromki ciemnego pieczywa z twarożkiem, pomidorem, ogórkiem, owoc, zielona herbata

O: ryż z jabłkami, zielona herbata

P: mus z jabłek i jogurtu naturalnego, sok z buraka i marchwi

K: jajecznica z pomidorem, zielona herbata


Czy uważacie, że jest odpowiednia? Stawiałam w dużej mierze na białko, ponieważ moim celem jest wyrzeźbienie mięśni. Wiem, że obiady mało urozmaicone, ale nie mam możliwości innych. Wszystko gotowane na parze bez dodatku soli i oczywiście ZERO tłuszczu ( no, oprócz oliwy z oliwek - ale to samo zdrowie) ;))

Proszę o sugestie, spostrzeżenia, krytykę.
To ważne! ;))
Odnośnik do komentarza
Na Twoim miejscu wypróbowałabym dietę paleo. Ja stosuję od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Z resztą, skoro planujesz zwiększyć białko w diecie, to dieta paleo jak najbardziej się nadaje. Je się duuużo mięsa, drobiu, ryb a do tego tylko warzywa i owoce.

Ja sobie bardzo chwalę. Sporo schudłam i co najfajniejsze, nie doścignął mnie efekt jojo :) Także waga ładnie stanęła w miejscu. W razie pytań - pisz :)
Odnośnik do komentarza

taka rewelka pana zabije lub doprowazdi do choroby poniewaz wypruwa organizm z kwasow tluszczowych prosze zapominac ze bajka o kaloriach to bajka poniewaz tluszc ten co sie odklada nie odklada sie z tluszcu tylko z weglowodanow oczywiscie pan chce zrobic miesnie wiec chcial duzo bialka ale najpier trzeba zapytac sie po co mi te miesnie ta moda od diabla zabija wielu ludzi gdyz kombinujo rozne diety tylko nie te zywienie kture bog dal komorka czlowieka zbudowana jest z tluszcow jesli je sie odstawi to tak jak obalic mura jerycha i wrog ma otwarte dzwi jesli juz dieta to jajeczna pamietajcie jajko ma wszytko to czego organizm potzrebuje ale bez tluszcu tez moze sie nie wchlaniac jesli jednak mamy walki to wlasnie na jajkach mozna schudnoc tylko ze majo one byc na chlebku ze smalecem pkrojone w talarki..do tego owoce na czco gdyz to one majo kwas sycylowy ktury reguluje sranko glownie kiwi i jablko ale mozna w necie poszukac so tez rosliny kture zawierajo ten kwas i wino wino bylo by wskazane gdyz zabija zle bakterie pok szklanki po obiedzie za otylosc odpowiedajo tez bakterie dlatego nalezy albo pic wino albo jesc czosnek po obiedzie ..ale hitem odchudzanie jest 8 godzin przerwy miedzy posilkami wlasnie wtedy mozemy jesc owoce ..wazne tez jest oczyszcenie organizmu zaden organizm nie schudnie jesli bedzie zatruty robimy to ostropestem i czosnkiem oragnizm nieoczyszcony z kwasu moczowego nie bedzie chudl wiec co jemy pomarancze lub cytryne tylko ze cytrusy zamykajo dzwi do toalety wiec pamietajmy o kiwi ..te 8 gozin miedzy posilkami jest wazne najwazniejsze bo od pierwszego dnia czujemy sie lekko potem niezapomnijmy wypijac odpowiednie ilosci plynow zeby nie zemdlec przy cwiczeniach zadnych nabialow z laktoso bo sie nie schudnie tylko sie bedzie tyc i czuc ociezale inne nabialy niestey to z karagenem te roslinne i z sojo ktura jest opryskiwana chwastobojczymi swinstwami wiec nabial to wcale nie to co bysmy chcieli laktosa utrudnia wchlanianie wszytkiego wiec jesli juz to mleko bez laktosy lub kozie witamina d i to co lubio kosci jest w...czosnku takze arbuz jest fontanno zdrowia i ma witamine k bez kturej nic sie nie przyswoi..mozna niezle schudnac wlasnie wczasie arbuzow bo one dajo niesamowito energie do tego kilka gotowanych jajek kture dajo poczucie sytosci i kg leco plywanie bylo by najlepszym ze sportow pod warunkiem ze plywamy stylem zabki rower robi miesnie tylko na lydkach nog hulla hop jest tez niezla bambington lub tenis tam ruszamy wszytkimi miesniami kopanie w ogrodku hahah rabanie drzewa no ale w miescie nie ma tych mozliwosci dlatego jestesmy biedni miasto nas niszczy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...