Skocz do zawartości
Forum

Nie podobam się mojemu chłopakowi :(


Gość czuba10

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.
Zapisałam się tu żeby dostać jakąś poradę od Was dziewczyny. Nie mam kogo się poradzić.
Wiem że nie podobam się mojemu chłopakowi, uważa że jestem za gruba :( Nigdy mi tego nie powiedział wprost ale wiem że tak uważa. Jesteśmy ze sobą od 4 lat i od 3 lat nie powiedział mi żadnego komplementu typu że ładnie wyglądam czy że mu się podobam :( Staram się dla niego troch schudnąć (mimo że nie jestem aż tak gruba jak pewnie teraz myślicie). Ważę 68 kg i mam 164 wzrostu. nie Wyglądam źle ale jemu to nie odpowiada.
Proszę poradźcie mi coś:( :rip: co mam robić :confused: czy powinnam z nim zerwać? Bo rozmowy nie pomagają :( :( :( HELP :(
Dla jasności dodam że mieszkamy od 1.5 roku razem i nie układa nam się idealnie.
Odnośnik do komentarza
A po czym wnioskujesz, że się mu nie podobasz oprocz braku komplementów? Może to taki typ kolesia, który raczej nie komplementuje.
Wydaje mi się, że najważniejsze jest to, zebys ty się czuła we własnym ciele dobrze. Jeśli tak jest, a on tego nie akceptuje, to powinnaś się zastanowić czy warto to ciągnąć. A jeżeli sama sie źle czujesz, to zrób coś z tym! Zapisz się na jakieś zajęcia ruchowe, weź się za dietę a chłopak niech Cię wspiera.
Odnośnik do komentarza
To, że nie prawi Ci komplementów nie świadczy przecież koniecznie o tym, że mu sie nie podobasz... Tak jak już ktoś napisał powyżej, może po prostu jest takim typem faceta?
Powiem tak - jeśli Ty czujesz się dobrze we własnej skórze, to nie powinnaś nic w sobie zmieniać. No, chyba, że sama uważasz, ze pasowałoby zrzucić parę kilo. A Jeśli masz to robić tylko dla faceta, który nawet tego nie docenia, to szkoda wysiłku!
Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszkaaka
A ja powiem Ci coś innego niż tu koleżanki. Według mnie faceci już tak mają. Na początku związku komplementują bo chcą nas zdobyć, a później jak już jesteśmy dłużej z facetem to się do siebie przyzwyczajamy i nie mówi już komplementów jak na początku. Może zapytaj go jakoś delikatnie i flirtownie co myśli o na przykład Twojej pupie, bo ostatnio myślałaś o diecie, i on Ci wprost raczej powie co myśli. Podejrzewam, że powie, że jest boska, a jak zacznie kręcić, to możesz wtedy pomyśleć o jakieś diecie albo o ćwiczeniach. Jak mu powiesz, że schudłaś na przykład dwa kilo to zapytaj co myśli. Ja szczerze mówiąc sama zastosowałam taki trik hehe i komplementuje mnie cały czas, a jednocześnie ładnie schudłam, bo jak poczułam panowanie nam moim ciałem to wziełam sie za siebie i schudłam więcej :lol: także powodzenia :smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...