Skocz do zawartości
Forum

Turnusy odchudzające


Gość rzepka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczyny.
Obiło mi się ostatnioo o uszy, ze jest coś takeigo jak turnusy odchudzajace, czyli, że jedzie się do jakiegos ośrodka i tam jakimis cudownymi zabiegami i masażami ansze ciało pobudzane jest to szybszego metabolizmu, spalania tłuszczu itp.
To faktycznie działa?
Ile kg mozna stracić podczas takiego turnusu? No i oczywiście gdzie na coś takiego mozna się wybrać? :)
Odnośnik do komentarza
Gość tatarak
Hmm nie powiem, ci ile dokładnie możesz spalić podczas takiego wyjazdu, bo to jest chyba sprawa indywidualna.
Ale jeśli chciałabyś się wybrać na taki obóz, czy jak wolisz turnus to chyba najlepiej będzie jak wybierzesz się do Hotelu Primavera do Jastrzębiej Góry. Wiem, że w tym hotelu organizowane są takie właśnie turnusy;)
I hotel jest tuż nad morzem;)
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Wiesz, jeśli liczysz na jakieś cudowne efekty w postaci zrzucenia niewiadomo jak dużej ilości zbędnych kilogramów, to możesz się przeliczyć. Aczkolwiek takie obozy organizują faktycznie. Polega to na tym, że pod okiem specjalistów uczysz się przede wszystkim zdrowego odżywiania. We wspomnianym Primavera SPA są np wczasy odchudzające z dietą Montignac. Odchudzanie wg tej diety oczywiście polega również na ruchu, ale głównie na dobraniu odpowiednich produktów żywnościowych, a co za tym idzie zupełnie nie liczy się kalorii i nie głodzi się. Dieta Montignac oparta jest o indeks glikemiczny, tzn. że niektórych grup produktów kategorycznie nie można łączyć z innymi produktami w różnych fazach odchudzania, ale już w II fazie odchudzania połączenia niektórych produktów, których w pierwszej fazie nie można było łączyć są dopuszczalne.
Odnośnik do komentarza
Łuhuhu, nie wiedziałam, że aż tak profesjonalnie działają te całe turnusy odchudzające.
Przeglądam sobie teraz stronkę tego hotelu Primavera SPA i oprócz tych turnusów odchudzających mają wiele innych ciekawych zabiegów. Masaże sa interesujące...
Pomyślimy, zobaczymy :)
Dzieki za info kobietki :)
A tak w ogóle to wszystkiego naj z okazji dzisiejszego świeta :D
Odnośnik do komentarza
Gość Kruszyna
Ja bym sie nie wybrala na taki wyjazd zorganizowany, chyba lepiej samemu sobie cos takiego zoorganizowac, wypady do spa itd. najlepiej z kims bliskim, aby nie bylo nudno :) Choc kazdy pewnie do tego inaczej podchodzi.
Odnośnik do komentarza
edziass napisał/a:
Moj znajomy był na takim turnusiku i wrócił z kolejnymi kg do zrzucenia :lol: wiec sa one rewelacyjne do zdzierania pieniedzy z ludzi


No co ty mówisz? jak z kolejnymi kg do zrzucenia? Nie może być :P
Zresztą sama przetestuje to będę wiedziała na czym stoje :)
A zanim dojade do Primavera SPA się pobyczyć idę sobie przygotować swoją proteinową sałateczkę z tuńczykiem :D
A wy się nie odchudzacie? :)
Odnośnik do komentarza
No faktycznie najlepiej będzie jeśli przetestujesz ten turnus na sobie;)
Tak chyba będzie najlepiej i najprościej.
a co do tego, że Znajomy był na takim turnusiku i wrócił z kolejnymi kilogramami to może zwyczajnie nie stosował się do zasad obozu, albo podjadał po godzinach,
rzepka czekam na Twoje relacje ;)
Odnośnik do komentarza
No jasne jasne, trzeba przetestowac coś na sobie, zeby później móc się na ten temat wypowiadać, ale to dopiero za kilak tygodni :)
chociaż już teraz nie mogę doczekać się tego wyapdu do Primavera Spa... <trzesie się z wrażenia. :P
Odnośnik do komentarza
Gość younglady
Ja to myślę, że wyjazd na taki turnus odchudzający może byc po prostu dobrym startem w kwestii odchudzania i w zmianie nawyków żywieniowych. Trzeba chcieć przede wszytskim przestrzegać zasad diety i dobrze te diety znać żeby nie popełniać przy nich błędów. Ja bym tam pojechała na taki turnus odchudzający do primavera spa gdyby zaszła taka potrzeba.
Odnośnik do komentarza
hahahaha no i jak ta twoja dietka tuńczyk plus serek wiejski??
A co do tych turnusów to ja myślę, że jednak dobrze by było się wybrać na taki turnus zorganizowany, bo przynajmniej będziemy cały czas pod okiem specjalisty.
i myślę, że dzięki temu będzie on skuteczny;)
Odnośnik do komentarza
Gość kolorowa2
Takie turnusy na pewno dużo dają + zabiegi i masaże to zdecydowanie poprawi wygląd twojej skóry i na pewno wpłynie pozytywnie na samopoczucie :) Co do kilogramów to pewnie będzie zależało od tego na ile podejdziesz do tego turnusu w ten sposób - jeżeli wprowadzisz sobie dietę to myślę, że schudniesz tyle ile dieta zadziała plus bardzo ładnie ujędrnisz swoja skórę :)
Odnośnik do komentarza

Ja byłam w zeszłym roku na takim turnusie odchudzającym i o ile nie należy nastawiać się na cud, to sam turnus wiele mi dał. Nauczyłam się podstaw zdrowego odżywiania, komponowania posiłków ( w domu tradycyjnie jadaliśmy dość tłusto, a zdrowe jedzenie wydawało się monotonne). No i ćwiczenia połączenie relaksu i wysiłku poprawia zdecydowanie figurę i humor. Trzeba tylko mieć sporo zaparcia by nie porzucić tych zdrowych nawyków po powrocie do domu.

Odnośnik do komentarza
Gość magnificia
Faktycznie ośrodki SPA często proponują różne zabiegi odchudzające, które mogą być bardzo pomocne przy zrzucaniu zbędnych kilogramów. Na przykład jednym z lepszych jest zabieg "Budyń 0 kalorii" który można przejść w Hotelu Głęboczek. Dodatkowo jest bardzo relaksujący, także przy okazji można odpocząć i cieszyć się z wykonywanego masażu.
Odnośnik do komentarza

eeee ja wiem czy taki pic, to zależy od człowieka, jak ktos ma silna wolę i zmieni nawyki to sam sobie da rade i nie musi nigdzie jechac, jestem zywym przykładem, brak kolacji a jesli juz coś lekkiego, śniadania normalne, i obiady bez tony ziemniaków i makaronów i poszło, słodyczy tez nie, chyba że w wielkie święto, pozbyłam się 15 kg, nie trawłao to przez tydzien to fakt, 4 miesiące, na turnusy tez jeździłam, teraz tylko rekreacyjnie, ja jeżdżę z jednym biurem, patrona sie zwie, osobiście polecam ośrodek bursztyn, ale wracając do odchudzania to siła woli więcej zdziała, jak coś piszcie

Odnośnik do komentarza
ja znowu znalazłam w internecie same pochlebne opienie o takich wczasach odchudzających, ludzie gubią na nich nawet 7 kg uważam, że to spoko i duży sukces, ale wszystko odbywa się pod okiem specjalistów, trenerów i dietetyków, więc ma sie świetne zaplecze za sobą, ja uważam, że to fajna forma dochodzenia do upragnionej wagi, uważam, że ciekawą ofertę ma primavera spa
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...