Skocz do zawartości
Forum

Włosy! ;(


Gość Gosia071193

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosia071193
Mam dość moich włosów! Może nie są aż takie złe bo dziewczyny mi zazdroszczą, że sa takie bląd i długie, ale mnie nie podoba się, że są cienki. Może to nie jest przez to wina, ale wg. w przodzie nie chcą mi się układać. Robią się z nich takie pojedyncze paski, które wg. mi się nie podobają. A ja bym chciała je mieć takie puszyste, ładne i wg. Co mam robić, żeby były ze sobą''złączone'' a nie mieć takich ''pasków''. Pomocy! Bo normalnie nie wiem co mam z nimi robić!;(
Odnośnik do komentarza
Gość Kasioolek
No cóż ja swoich włosów też nie lubiłam przez jakiś czas ale je zaakceptowałam też nie chciały mi się układać zawsze mi coś sterczało itp. Zawsze na nie narzekałam a dziewczyny mi zazdrościły w końcu zrozumiałam, że każdy ma inne włosy i nie zawsze się da coś z nimi zrobić.
Odnośnik do komentarza
Ile ja się dręczyłam tymi swoimi drutami.. Nie lubiłam w lustro patrzyć przez te wysuszone kłaki. Teraz jest na szczęście trochę lepiej, zmieniłam dietę po badaniach na nietolerancję pokarmową i okazało się, że jakość włosów popsuła się właśnie przez nieodpowiednie żywienie... Ponoć jakieś toksyny zbierały się we włosach. Teraz jest dużo lepiej, przede wszystkim zdrowiej wyglądają i zaczynają nabierać blasku. Cieszę się, że się zdecydowałam na to leczenie w vimedzie.
Odnośnik do komentarza

Miałam podobny problem, testowałam mnóstwo kosmetyków (szamponów, odżywek, masek, olejków), raczej tańszych z drogerii, połączenie ich wszystkich dawało naprawdę dobre rezultaty. Szczególnie polecam niedoceniony szampon Head&Shoulders i olejki z Joanny. Poza tym polecam po umyciu włosów rozczesać je, zapleść w warkocz i tak zostawić do wyschnięcia (ja tak robię na noc). Dzięki temu włosy są zbite i mają ładny kształt :)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja też uważam, że dobór odpowiednich kosmetyków to podstawa. Ja bardzo lubię te z Avonu, używałaś ? Jak nie masz pod ręką aktualnego katalogu to możesz go sobie sprawdzić w aplikacji Moja Gazetka. Ja zawsze z niej korzystam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...