Skocz do zawartości
Forum

Tabletki odchudzające


Gość xXxWhite_AngelxXx

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na odchudzanie to Formoline. Trochę tych środków przetestowałam i te okazały sie najskuteczniejsze. A to z powodu tego, ze nie trzeba ich brać non stop, tylko przed głównymi posiłkami, które zawierają tłuszcz. Wtedy ten tłuszcz jest absorbowany przez tabletkę i nie odkłada sie w organizmie. Tak to w skrócie działa. Dla mnie to świetne rozwiązanie, pozbawione skutków ubocznych, wad i efektu jojo ;]
Odnośnik do komentarza

KAKTUS napisał/a:
Czasem same jedzenie i herbatki nie wystarczą,żeby się odchudzić,czy poprawić masę ciała, oczywiście najważniejsze jest to,żeby zdrowo się odżywiać i dużo się ruszać ;-)

czasem nie wystarczą, ale sporo zależy tak naprawdę od przemiany materii :) i takie herbatki nawet na nią wpływają korzystnie ;) a przynajmniej ja w to wierzę, pijąc chociażby Yerba Mate ;)

Odnośnik do komentarza
Jakoś specjalnie nigdy nie wierzyłam w tabletki, ale ja właśnie na tabletkach schudłam, straciłam 16 kg w 3 miesiące. Co do tej laski - ona kupiła tabletki z bazaru, które były sprzedawane na lewo. Nie wiem ciemnym trzeba być, żeby coś takiego łykać ;/
Odnośnik do komentarza
Gość kateklich
Dla mnie w ogóle trzeba być ciemnym, żeby łykać cokolwiek na odchudzanie. Stracić 16 kg w 3 miesiące tylko dzięki tabletkom. Nieźle. A potrafią coś jeszcze te tabletki? :P Może zmarłego postawią na nogi...?
Odnośnik do komentarza
Gość monikazgd
U mnie sprawdzają się te chudzianka.pl/tanie-tabletki-na-odchudzanie są naprawdę skuteczne. Zauważyłam po nich, że szybciej się najadam. Dodatkowo nie stwierdziłam po nich żadnych skutków ubocznych, ani brzuch mnie nie bolał, ani nic z tych rzeczy.
Odnośnik do komentarza

Kiedyś kupiłam tabletki które zrujnowały mi żołądek na miesiąc prawie, nie mogłam sobie potem poradzić żeby ten stan złagodzić, teraz sięgam po sprawdzone suplementy takie jak acetomale, waga spada szybciej a czuję się świetnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...