Skocz do zawartości
Forum

Wieczorne napady głodu


Gość Sailor

Rekomendowane odpowiedzi

Aż wstyd mi się przyznać, ale bardzo czesto mi się zdarza, ze w odstępach ok. 2 tygodnie mam ogromne napady głodu, zupełnie nie wynikające z wcześniejszych głodówek lub diet.
Wtedy wydaje mi sie, ze działam jakby podswiadomie, bo mysle o czyms innym, a kieruje sie do kuchni i pozywienie trawia wprost przede mnie.
I nie jest to łakomstwo na słodycze, bo wtedy po prostu jem, żeby tylko cos zjeść, pogryźć, poczuć smak i zapach jedzenia...i po mimo tego, iz nie mam nadwagi, a nawet mam całkiem niezłą figurę- tomoge zjeść nieprawdopodobne ilości jedzenia.
np.zaczne od kromki z chlebem i masłem- tak do przegryzienia. zaraz później nie ma całego bochemka- Uwierzycie? Czuje sie wtedy naprawde zdołowana:( szczególnie, ze nastepnego dnia strasznie boli mnie brzuch i musze sobie wiele odmawiac, by odpokutowac...Pomocy :((
Odnośnik do komentarza
bywa tak ze organiz myli glod z pragnieniem. wie kiedy tylko napadnie cie te lakomstwo wypij 1-2 szklanki wody niegazowanej najlepiej powoli malymi lyczkami. nie gwarantuje ze glod minie ale wtedy napewno pochloniesz mniejsze ilosci jedzenia;)
Odnośnik do komentarza
Gość fuczaczek
ja też tak mam, ale wieczorem i w mniejszych ilościach, że zjadam co popadnie. Przychodzę między 23 a 1:00 do kuchni bo np. mam ochotę na ogórka. Ale ogórka głupio zjeść samego, to robię sobie kanapkę. Jak kroję ser do kanapki, to zjadam połowę. Potem znajduję sobie jakieś paluszki, orzeszki, robię kakao. Tak jest prawie co wieczór. Nie grubnę w ogóle, ale tak jak mówisz, rano boli mnie brzuch.
Odnośnik do komentarza
Jak cie napadnie głod/pragnienie powąchania jedzenia wtedy zamiast odwracać od tego uwagi(Przyjdzie potem 2x większe)to powąchaj czegoś....Naprzykład jakiegos jedzenia które nie pachnie zbyt ładnie.Jeśli to nie przejdzie to umyj zęby:smilewinkgrin:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...