Skocz do zawartości
Forum

Chcę schudnąć


Gość justyna15153

Rekomendowane odpowiedzi

Gość justyna15153
Witam

Wszyscy mi mówią jedno i to samo : Nie jesteś szczupła ani gruba
jesteś w sam raz ! Ale ja sobie samej się nie podobam. Najgorsze
jest to że jem normalnie, tylko co do słodyczy jem je jak świnia.
Nie umiem przestać wcinać co jest zrobione z cukrów. Najabardziej
uwielbiam czekolady które potrafie zjeść całe tabliczki. Mam 167 cm
a waże 56 kilo. Dla mnie to za dużo ! Wszystko idzie najbardziej
w uda które wyglądają okropnie i w bruch. Zawsze gdy się
przeglądam w lustrze przyciskam faldke tluszczu marzac
by miec brzuch bez niej. Próbowałam się odchudac ale na marne, zwłaszcza
jak rodzice kupują słodycze gdyż ojczulek je ich tyle ile ja
chyba to odziedziczylam. Najgorsze jest to że nie jem warzyw
a obiady głównie składają się z miesa i ziemniaków. Wszystko z tłuszczu !
Prosze o odp. czy są jakieś skuteczne diety ? Zwłaszcza dla
maniaków słodyczy ?
Odnośnik do komentarza

no to od poczatku. dobrze ze chcesz schudnac dla siebie a nie dla kogos. bo wazne jest abysmy czuly sie dobrze w swoim ciele. my dziewczyny, nawet jesli nie mamy nadwagi, szczegolnie cierpimy z powodu faldek na brzuchu wlasnie i ud (tak jest ze mna). tak jak ty baardzo lubie slodycze. czasami zdarza mi sie wciagnac cala tabliczke naraz a do tego jeszcze jakis baton czy cos. i wiesz co zrobilam? lekko zmienilam swoja diete. poniewaz moj organiz z niedoboru cukru zaczyna sie go domagac i to w bardzo duzych dawkach, staralam sie na poczatku ograniczyc slodycze i (chociaz czesciowo) zamienic je na owoce ktore , trzeba przyznac, takze zawieraja ckier a przeciez sa bardzo smaczne. na poczatku wlasnie postaraj sie chociaz troche ograniczyc slodycze. druga sprawa to zgubienie zbednego tluszczyku przy pomocy cwiczen bo sama dieta przy niesie o wiele mniejsze efekty. zacznij cwiczyc A6W, czy na poczatku nawet zwykle brzuszki. na brzuch i nogi dobry bedzie takze rowerek stacjonarny, a biegi pomoga ogolnie wyszczypli sylwetke. poszukaj dodatkowo cw. w necie

Odnośnik do komentarza
Pij dużo wody niegazowanej. Ona zmniejsza apetyt. Miej zawsze przy sobie gumę do żucia. Jeśli będziesz miała ochotę na słodycze po prostu spróbuj żuć gumę. To naprawdę pomaga. Kup sobie suszone owoce np. morele. Kiedy będziesz miała ochotę coś zjeść między posiłkami zamiast batona czy czipsów sięgnij po owoce. Smakują wyśmienicie. Do tego staraj się jeść więcej surówek i sałatek do obiadów. To cenne źródło witamin.
Oczywiście powinnaś też spróbować ćwiczeń. Np. jazdy na rowerze czy biegania. Polecam też Aerobiczną 6 Weidera.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...