Skocz do zawartości
Forum

Suplementy diety


Gość calinka

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Gość Renata napisał:

Nie sądzicie że najlepiej jest po prostu dbać o siebie? Po co faszerować się jakimiś suplementami czy tam innymi pigułkami. Zdrowo jeść, ćwiczyć i wszystko będzie okey ❤️

Wspolczesne jedzenie ma więcej chemii niż witamin. Co innego jak się ma swój ogródek.

Odnośnik do komentarza

Chemii nie unikniemy ani w jedzeniu ani w lekach, czy tam suplementach. Z takiego założenia wychodzę i już przestałam się przejmować. Nie zmienia to jednak faktu, że chemię można dobrze ograniczyć, np: w suplementach i kosmetykach od Merz Spezial jest zaskakujący duży naturalny skład. Szejki mi nie odpowiadają więc ja po prostu zostanę przy starych dobrych pigułach

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.10.2022 o 11:25, Aninka napisał:

Chemii nie unikniemy ani w jedzeniu ani w lekach, czy tam suplementach. Z takiego założenia wychodzę i już przestałam się przejmować. Nie zmienia to jednak faktu, że chemię można dobrze ograniczyć, np: w suplementach i kosmetykach od Merz Spezial jest zaskakujący duży naturalny skład. Szejki mi nie odpowiadają więc ja po prostu zostanę przy starych dobrych pigułach

Faktycznie! Własnie sprawdziłam na ich stronie skład i to naprawdę są wyłącznie witaminy i minerały

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...