Skocz do zawartości
Forum

Suplementy diety


Gość calinka

Rekomendowane odpowiedzi

senia
A ja takie których mamy prawie wszyscy niedobór, czyli zaczynam od wit. D , mega dawki wit. C ale naturalnej (acerola, natka pietruszki) i w potrzebie kwas L-scorbinowy (przeziębienie), lugola ( bo mega niedobory mamy, to też na podkręcenie metabolizmu), woda 3 litry (alkalizuję lub strukturalną zimą), Gaba ( podkręca metabolizm), Bigup ( na ujędrnienie i pomaga w likwidacji oponek :).

Środek na ujędrnienie skóry przy odchudzaniu, czy ja dobrze rozumiem, jak działa ten BigUP czy jak to się nazywa

Odnośnik do komentarza

~OlaOOO
senia
A ja takie których mamy prawie wszyscy niedobór, czyli zaczynam od wit. D , mega dawki wit. C ale naturalnej (acerola, natka pietruszki) i w potrzebie kwas L-scorbinowy (przeziębienie), lugola ( bo mega niedobory mamy, to też na podkręcenie metabolizmu), woda 3 litry (alkalizuję lub strukturalną zimą), Gaba ( podkręca metabolizm), Bigup ( na ujędrnienie i pomaga w likwidacji oponek :).

Środek na ujędrnienie skóry przy odchudzaniu, czy ja dobrze rozumiem, jak działa ten BigUP czy jak to się nazywa

ja również go stosuję od jakiegoś czasu,(pisałam o tym w wątku wyzej) jestem zadowolona bo efekty są lepsze niż same treningi i dieta

Odnośnik do komentarza

~OlaOOO
senia
A ja takie których mamy prawie wszyscy niedobór, czyli zaczynam od wit. D , mega dawki wit. C ale naturalnej (acerola, natka pietruszki) i w potrzebie kwas L-scorbinowy (przeziębienie), lugola ( bo mega niedobory mamy, to też na podkręcenie metabolizmu), woda 3 litry (alkalizuję lub strukturalną zimą), Gaba ( podkręca metabolizm), Bigup ( na ujędrnienie i pomaga w likwidacji oponek :).

Środek na ujędrnienie skóry przy odchudzaniu, czy ja dobrze rozumiem, jak działa ten BigUP czy jak to się nazywa

tak, naprawdę mam lepsze efekty niż same ćwiczenia, dodatkowo cellulit mi się ''wyprostował'' :)[

Odnośnik do komentarza

fidka
ja jestem nieufna i dopiero jak na sobie sprawdze to wiem czy się sprawdza, ale z czystym sumieniem, u mnie naprawdę bigup pomógł ujędrnić i podnieść posladki. Do tej pory słyszałam o tego typu suplementach na podniesienie piersi :)
Push up tyłka śmieszne brzmi... ale działa :)

brzmi śmiesznie dopóki nie obejrzysz swego tyłka :/

Odnośnik do komentarza

~OlaOOO
czy to w ogóle działa? a jeśli tak to niby jak? już nieraz i nie dwa słyszałam o rewelacyjnych środkach, dzięki, którym miałbym być wiecznie młoda i i piękna, jakoś nie wierzę

na mnie działa, a do tej pory oprócz ćwiczeń jedynie wspomagłam się piperyną ( nic się nie działo, ale na zdrowy rozum to przecież pieprz). A tutaj jest dobrany kompleks różnych naturalnych składników. Jak wcześniej pisałam sama dieta i ćwiczenia dawały efekty, ale z suplementami jest duuża różnica. Oprócz Bigup biorę jeszcze inne suplementy (zawsze naturalne), o których pisałam wyżej.

Odnośnik do komentarza

Witam, dla mnie dzień zaczyna się od połknięcia kapsułek Juice Plus, są to warzywa i owoce z których została oddzielona fruktoza ,zbawienie np. dla cukrzyków ,ale ogólnie napisze, od kiedy biorę ten suplement diety, włosy są odżywione lśnią nie wypadają tak jak kiedyś paznokcie są teraz mocne ,rano nie czuje zmęczenia jak kiedyś ,brak przeziębień ,wiem teraz że żyje ,i co najważniejsze nie mam alergii ,byłem przez siedem lat sceptykiem jeśli chodzi o suplementy ,jednak jak się spróbuje to można coś o tym powiedzieć ,wszystko dzięki mojej żonie, która została partnerem Juice Plus, po niej widziałem zmiany jakie u niej zachodziły, i dzięki temu postanowiłem spróbować.

Odnośnik do komentarza

Partucja
fidka
ja jestem nieufna i dopiero jak na sobie sprawdze to wiem czy się sprawdza, ale z czystym sumieniem, u mnie naprawdę bigup pomógł ujędrnić i podnieść posladki. Do tej pory słyszałam o tego typu suplementach na podniesienie piersi :)
Push up tyłka śmieszne brzmi... ale działa :)

brzmi śmiesznie dopóki nie obejrzysz swego tyłka :/

jeszcze mi kilka kg brakuje do upragnionej wagi, więc mimo że już dużo osiagnęłam to jeszcze nie jestem na etapie ciąglego gapienia na swoj jędrniejszy tyłek :))

Odnośnik do komentarza

nie wie czy pytanie do mnie, ale widzę że o bigup, u mnie jest różnica między samymi ćwiczeniami a ćwiczeniami wspomaganymi suplementami, może to chodzi o składniki które są zawarte, mamy wszyscy niedobory i organizm dostając pierwiastki z suplementu wchodzi na odpowiednie tory i stąd efekty, ciało ujędrnione i gładsze, oponka mniejsza

Odnośnik do komentarza

zgadzam się z tym co napisała senia, jeśli suplement ma naturalne składniki, ekstrakty, to nie dość że może pomóc na problemy które chcemy skorygować, to dodatkowo wpływa ogólnie na nasz organizm. Ja po bigup mam więcej energii do ćwiczeń i oczywiście ciałko coraz fajniejsze, a po occie jabłkowym nie dość że zakwaszam żołądek , to też wpływa bardzo dobrze na metabolizm.

Odnośnik do komentarza

widzę ze nie tylko ja biorę bigup i widzę efekty, u mnie też cellulit prawie niewidoczny, a miałam drugiego stopnia, i ciało takie fajnie napięte, ale ja dopiero trzeci miesiąc, a kuracja powinna trwać pół roku, więc do lata liczę jeszcze na ten pushup co obiecuje producent :)

Odnośnik do komentarza

Na rynku jest kilka suplementów na odchudzanie które warto stosować. Ja ze wględu na bardzo dobry efekt hamowania łaknienia stosuje tabletki Foreverslim. Schudłam dzięki temu już 10kg po 2 miesiącach stosowania a zostało.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...