Skocz do zawartości
Forum

Suplementy diety


Gość calinka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość blade_loki
Halina56 napisał/a:
Jestem teraz na etapie łykania preparatu slimitin. Puściło mi 7 kg, ale oczywiście nie jest tak, że tylko łykam tabletki i nic więcej nie robię. Zmieniłam pieczywo na ciemne, zrezygnowałam z batoników, czipsów i moich ulubionych krakersów. Nie piję coli i słodkich soków. Jak mam iść do sklepu to nie wsiadam w samochód, ale idę na pieszo, tak dla spacerku. Może kupię sobie psa? :)

P.S. Skład slimitin dla chętnych:
CLA (sprzężony kwas linolowy)600 mg
HCA (kwas hydroksycytrynowy pochodzący z owoców Garcinia cambogia) 100 mg
wyciąg z owoców ananasa 20 mg
wyciąg z liści zielonej herbaty 15 mg
chrom 50 µg

Podobno powinno się zażywać preparaty z CLA bo zapobiegają efektowi jo-jo.

Też miałam sobie kupić psa, ale vitalio + pu erh jakoś taniej wyszło :P
Odnośnik do komentarza
Gość narzeczona
ja jakoś nie wierzę w suplementy diety... a już na pewno nie w to że same wszystko zdziałają... niestety rzeczywistość jest taka że takie sumplementy oczywiście mogą wspomóc podczas diety itd ale to właśnie podczas diety... dostarczyć dodatkowych witamin itd. Ale w kremy cud to już w ogóle nie wierzę.
Odnośnik do komentarza
Gość Halina56
Też miałam sobie kupić psa, ale vitalio + pu erh jakoś taniej wyszło :P[/quote]

To choć się zmotywujmy i kupmy.
Ja nad tym myślę już chyba z 2 lata.
I spacer po parku będzie wtedy bardziej naturalnie wyglądał.
Odnośnik do komentarza
Jeżeli ma się odpowiednią dietę oraz ustalony trening to tego typu specyfiki mogą naprawdę pomóc. Na mnie najlepiej podziałał proszek zasadowy Langsteiner. Dzięki niemu miałam więcej energii, a także przyspieszał on przemianę materii. Także udało mi się zrzucić parę dodatkowych kilogramów dzięki właśnie temu proszkowi. Do tego na pewno jest zdrowszy niż inne suplementy na odchudzanie.
Odnośnik do komentarza

Jesienną porą zastanawiałam się nad wzmocnieniem organizmu poprzez suplementy.
Jednak przeczytałam w pewnym artykule, że źle dobrane suplementy mogą działać wręcz przeciwnie do oczekiwań. Jem owoce, warzywa, piję herbatę z miodem i jest super!

Odnośnik do komentarza
Gość pinacolada123

Co prawda tym struć się nie można, ale suplementy diety też warto zażywać z umiarem i nie wszystko naraz... najlepiej zapytać lekarza co jest najbardziej odpowiednie, czego masz niedobory w organizmie itd. Trzeba pamiętać, że to tylko wspomagacze a nie leki, jak masz jakąś ostrą dolegliwość, to suplement nie pomoże.

Odnośnik do komentarza

Trzeba pamiętać, że suplementy jedynie działają jako pomoc, a nie jako zasadnicza dieta. Bardzo dobrym wspomagaczem są kapsułki z chromem dzięki nim ma się lepszą przemianę materii, a także zmniejsza się łaknienie, także warto je przejmować.

Odnośnik do komentarza
Gość grymasnatwarzy
Halina56 napisał/a:
Jestem teraz na etapie łykania preparatu slimitin. Puściło mi 7 kg, ale oczywiście nie jest tak, że tylko łykam tabletki i nic więcej nie robię. Zmieniłam pieczywo na ciemne, zrezygnowałam z batoników, czipsów i moich ulubionych krakersów. Nie piję coli i słodkich soków. Jak mam iść do sklepu to nie wsiadam w samochód, ale idę na pieszo, tak dla spacerku. Może kupię sobie psa? :)

P.S. Skład slimitin dla chętnych:
CLA (sprzężony kwas linolowy)600 mg
HCA (kwas hydroksycytrynowy pochodzący z owoców Garcinia cambogia) 100 mg
wyciąg z owoców ananasa 20 mg
wyciąg z liści zielonej herbaty 15 mg
chrom 50 µg

Podobno powinno się zażywać preparaty z CLA bo zapobiegają efektowi jo-jo.



a czemu tabletki a nie saszetki?
wg mnie wchlanianie plynów jest lepsze niz tabletek
Odnośnik do komentarza
Też tak uważam, czytałam kiedyś, ze z tabletki takiej zwykłej "łykanej" przyswajamy tylko około 25% ilości składników, którą zawiera. W przypadku płynów znacznie więcej. Dlatego ja, mając wybór: suplement w tabletkach lub do rozpuszczania w wodzie, wybieram to drugie (Zresztą właśnie piję plusssza lady;) )
Odnośnik do komentarza
Właśnie mam zamiar takiego plusssz lady sobie zafundować w celu polepszenia kondycji skóry. mam ostatnio jakieś problemy z jej nadmierną suchością i małą elastycznością. mam nadzieję, że własnie ten suplement diety przyniesie korzyści takie jakie oczekuję :D
Odnośnik do komentarza
Efekty zapewne będą, ale nie od razu. Żeby suplement zadziałał potrzebuje jednak trochę czasu. U siebie zauważyłam najpierw, ze jak zaczęłam go pić to zniknęły mi zajady, z którymi męczyłam się od zimy. To zapewne działanie witaminy B, która jest w składzie, a na wszelkie zmiany skórne jest na prawdę świetna:yes:
Odnośnik do komentarza
Gość sarenka_2907
ja stosuję Slimitin Aqua, saszetki do rozpuszczania w odzie, łatwo sie przyswaja i ma dobry smak. dodatkowo jest to fajna opcja dla osób mających problem z wypijaniem odpowiedniej ilości wody dziennie, bo trzeba ją rozpuszczać w 1,5 l :) dodatkowo piję czerwoną herbatę :)
Odnośnik do komentarza
Gość intimila
sarenka_2907 napisał/a:
no to to już bardziej dla ludzi z wielką otyłością. W takim wypadku należy udać się do lekarza a nie na własną rękę.


to wazne, zeby przy duzej otylosci i innych problemach skorzystac jednak z porady specjalisty.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...