Skocz do zawartości
Forum

przekąski


Gość kejtik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość frenchvanilla
Jabłka. Banany (owszem, są trochę kaloryczne ale za to sycące). Lekka kanapka z pieczywem chrupkim lub razowym w chudą wędliną i jakimś warzywem (pomidor, ogórek, sałata...). Gdzieś wyczytałam, że dobrą przekąską jest garść migdałów. Batonik muesli bez czekolady... Jeśli masz dostęp, to ogólnie najlepszymi, najzdrowszymi przekąskami są warzywa, bakalie, owoce. Smaczne, zdrowe... Zdecydowanie odradzam "pogryzajki" z dużą ilością cukru, czekoladą (choć np. jedna jej kostka dziennie nie zaszkodzi, czekolada bogata jest bowiem w magnez). Na pewno coś dla siebie wybierzesz :)
Odnośnik do komentarza
Suszone owoce też mają sporo kalorii, zwłaszcza że je się ich bardzo dużo żeby "zabić głód"... jednak to zdrowsza przekąska od chipsów to prawda. Odchudzam się już parę miesięcy i ciągle szukam tej idealnej przekąski, bo śniadania i obiady mam już wymyślone, a po posiłku biorę Formoline i do tego jeszcze ćwiczę.
Odnośnik do komentarza
Ja bym tam tabletkom nie wierzyła. Gdyby były takie wspaniale to otyłość nie byłaby już problemem. Wydaje mi się, że dieta i ćwiczenia wystarczą. A no i zapomniałam dodać - silna wola by się przydała. Ja kiedy się odchudzam, to moją ulubiona przekąską jest marchewka pokrojona w słupki... wiem, wiem trochę odgapione z jednego filmu...ale tak mi się to spodobało, że sama zaczęłam :P
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...