Skocz do zawartości
Forum

Głodówka-SOS


Gość bellz

Rekomendowane odpowiedzi

I-distrust-nobody napisał/a:
ja tu chyba czegos nie rozumiem. wy mnie normalnie w depreche wpedzacie. no bo jqak pisze taka ze wazy 44.5 i chce sie odchudzac to sry:lol:. ja waze 67kg wiec to nic dziwnego ze chce a nawet musze schudnac. wiec prosze was, to nie jest post dla anorektyczek. my tutaj niektore walczymy naprawde z duza nadwaga.....:upset:


no wiesz???mam tylko 151cm wzrostu,jestem pulchna i musze kupowac dzinsy w sklepie dla starszych nastolatek(jestem 14 a musze nosic rozmiar 16)no a poza tym to bardzo lubie slodycze wiec jak zjem to mam potem wyzuty sumienia i wyje jak alarm antywlamaniowy
Odnośnik do komentarza
frenchvanilla napisał/a:
Dawno mnie tu nie było :-)

Ja dziennie staram się jeść nie więcej niż 700 no góra 800 kcal.:)


Sory ale przy odchudzaniu najmniej to 1200kcal poniewaz jezeli jesz mniej to organizm zaczyna zbierac zapasy tluszczu na"stan biedy"tak na wszelki wypadek.Oczywiscie powinny to byc kcal ze zdrowych produktow jak:warzywa i owoce a nie z pizzy itp.Poza tym ostatnio spotkalam sie z moja ciocią ktora jest dietetyczka i ona mi powiedziała o"stanie biedy".Najepszym sposobem zeby szubciej schudnac to zrobic deficyt kalorii za pomoca sportu.Jezeli KAZDEGO DNIA SPALISZ DOTADKOWE 200KCAL ZA ROK BEDZIESZ 10KG LZEJSZA!!!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...