Skocz do zawartości
Forum

wszystko od poczatku;)


Gość Shezze

Rekomendowane odpowiedzi

No to dziewczynki zaczynam. Mam zamiar rozpoczac diete dlugoterminowa. Mam na mysli to ze bede sie starala stosowac ja przez caly czas. Otoz tak:
*zero slodyczy
*3posilki dziennie(w czasie napadu glody jablko lub inny owoc)
*na sniadanie: platki sniadaniowe lub muesli
*obiad: piers kurczaka z warzywami
*kolacja: 2kanapki, jogurt lub muesli z mlekiem/jogurtem
*do picia woda mineralna, lub smakowa(jakas przyjemnosc musze miec)
*30min na rolkach 2razy w tygodniu
*codziennie przez 15 min cwiczenia rozciagajace(sklony, wymachy nog, przysiady...itp.)
*no ostatni punkcik...jadac rano do szq autobusem wysiadam 2przystanki wczesniej...a dalej z buta:D
ktos sie przylacza do moich postanowien? Jak myslicie, ile moge zrzucic na tak dobranej diecie?
P.S. moze moj sposob nie jest jakis rewelacyjny ale prosze nie mowcie mi ze 3posilki dziennie to zamalo bo przy mojej wadze to powinnam nic nie jesc:lol:
Odnośnik do komentarza
Gość fallen_angel
Heh, ja takie zasady stosuję już od dawna. Wyjątkiem jest to, że nie jadam 3 posiłków dziennie i czasem jakieś jabłko, tylko mniejsze śniadanie, obiad (jednodaniowy, oczywiście, broń Boże przed zupami!) oraz małą kolację, a także II śniadanie (sałatka, jabłko bądź jogurt). Skoro też chodzisz do szkoły, radzę ci się zastosować do zabierania zdrowego pożywienia - dostarczysz organizmowi porcję składników, które zresztą są mu potrzebne do prawidłowego funkcjonowania.
Aha, i lepiej zrezygnuj z wód smakowych. Jest to jeden z tych najgorszych rodzajów chemii, podobny do słodzonych napoi, tylko że bez cukru. Lepiej już pij soki owocowe bądź (w celu zminimalizowania ilości węglowodanów - warzywne (polecam marchwiowy firmy Marwit).
Poza tym, nie mam żadnych zastrzeżeń. Życzę powodzenia i wytrwałości w postanowieniach.
Odnośnik do komentarza
Gratulacje wyboru długoterminowej diety i ćwiczeń. Na pewno przyniesie efekty. Ważne byś wytrwała. Jeśli chodzi o wody -> nie odbieraj sobie smaku, bez przesady. Pamiętaj tylko by nie jeść wieczorem za dużo. Proponuję byś jadła trochę więcej na śniadanie bo to najważniejszy posiłek!
W weekend zjedz pół tabliczki czekolady jako nagroda za wytrwałość, Możesz dołożyć intensywne ćwiczenia przynajmniej raz w tygodniu -> siłownia (ok 30-45 minut) czy ćwiczenia typu. leżąc na plecach unosisz nogi 30 cm od podłoża i próbujesz wytrzymać 30 s dorzucając 5 s na kolejne powtórzenia (3 powtórzenia - 1 seria) .
Pozdrawiam !

www.wizaz.wroc.pl --> moja szkółka :)
Polecam
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...