Skocz do zawartości
Forum

pomocy!!!


Gość dagmara

Rekomendowane odpowiedzi

moja coreczka ma juz 3 latka, a ja nadal nie moge uporac sie ze zbednymi kilogramami...
przy wzroscie 176cm waze 81kg!!
najwiecej tluszczyku mam na udach i?brzuszku.
stosowalam diete kopenhadzka ale nie wytrzymala do konca...zawroty glowy i mroczki przed oczami- to za duzo!
prosze pomozcie mi zrzucic zbedne kilogramy!
dodam ze nie jem slodyczy, jasnego pieczywa i ziemniakow od tygodnia i cwicze brzuszki, oraz jezdze na rowerku stacjonarnym.
Odnośnik do komentarza
no wiec kontynuuj takie metody, bo jesli nawet kopenhaskiej nie wytrzymałas to musisz stosowac cos bardziej umiarkowanego. Spróbuj znowu za jakis czas, moze nie bedziesz tego az tak zle odczuwac.
z cwiczen polecam A6W, nawet jesli bedzie( a bedzie) ciezko muisz sie przemóc. Na uda rób półprzysiady, pomysl o joggingu lub basenie
Odnośnik do komentarza
Ja jak się odchudzalam...to rano zjadłam jedną bułkę z ziarnami...na obiad jadlam normalnie co było tylko bez ziemniaków a na kolacje różnie raz sałatkę z owoców(jabłko,kiwi,banan)...czasem samo jabłko ale zawsze ostatni posiłek jadlam o 18.00 i oczywiście WODA NIEGAZOWANA koniecznie ale to koniecznie 2 L dziennie ale na poczatek możesz więcej...pamiętaj poczatki zawsze są najtrudniejsze...ja jak juz pózniej schudłam to pozwoliłam sobie na małe co nie co np.pizze...acha i pilam zielona herbatę ...wydaje mi sie że jak przywykniesz to bedzie dobrze....głowa do góry:)
Odnośnik do komentarza
pomocy pomocy. tak serio to nierozumiem ludzi ktorzy nie wiedza jak schudnac. przeciez to proste. ograniczmy spozywanie tluszczow i weglowodanow, wyrzucamy z diety slodycze i inne puste kalorie, jemy 2razy mniej niz do tej pory. do tego duuuzo ruchu. nawet majac dziecko nie jest to trudne bo przeciez nikt nie mowi o codziennym bieganiu na silownie. ale nawet codzienne spacery z dzieckiem dadza jakies efekty. tyle kropka:lol:
Odnośnik do komentarza
hehe!!
No cóz..Sama nie mam doświadzczenia(I dzięki bogu!!!Mam tylko 12lat!!!!)Ale czytałam se gazety które moja mama kupiła kiedy mi sie siostra urodziła:lol:
Szkoda że juz ma 3latka.Mogłabym ci doradzić jak schudnac gdyby była nowordkiem..
Jak by była noworodkiem to:
Nie jedz za dużo.Jedz dość mało ale bardzo zdrowo.Ogranicz puste kalorie
Karm piersią
Chodź na spacery
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...