Skocz do zawartości
Forum

Brzuch jak balon..


Gość Tarjaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze miałam talie osy. Byłam z tego bardzo zadowolona. Posiadałam idealnie płaski brzuch. Nagle coś się zepsuło...mój brzuch stał się tak duży, że aż wstydzę się go pokazać na plaży ;( Trwa to jakieś 2 tygodnie [no może niecałe] Wygląda to tak jakbym połknęła piłkę do koszykówki. Jak myślicie co może mi pomóc i jakie mogą być tego przyczyny?? Bardzo, ale to bardzo proszę o pomoc... ;(:(:(:(:(
Odnośnik do komentarza
Gość Kruszyna
To na pewno problem z trawieniem, jesli macie przy tym bole to moze jakis lek rozkurczowy pomoze np buscopan? Podpytajcie w aptece, a ogolnie chyba czas na zmiane w nawykach zywieniowych, bo ewidentnie jest cos nie tak. Moze w trawieniu pomoga rowniez jogurty np activia? A najlepiej wybrac sie do lekarza, wtedy bedziecie mialy pewnosc jak z tymi dolegliwosciami powalczyc :)
Odnośnik do komentarza
Gość Dorota84
activia wcale nie jest taka dobra jakby sie mogło wydawać, bardzo ingeruje w organizm, a długotrwałe codzienne jedzenie jogurtów tego typu może nawet powodować zanik własnej flory bakteryjnej w układzie pokarmowym, więc to akurat nie jest najlepsze rozwiązanie, chociaż działa pewnie dość szybko... lepsze będą symetykony typu espumisan easy, bo działają one fizycznie, nie zawierają bakterii, tylko mechanicznie rozpijają pęcherzyki, nic się nie wchłania, wiec nie ma też powikłań
Odnośnik do komentarza
Gość Czarna_Mamba_25
To mogą być jakieś wzdęcia. Jeżeli odczuwasz jakieś bóle albo skurcze w tym miejscu to zastosuj jakiś lek rozkurczowy (mi naprzykład pomaga Buscopan) a jak nie przejdzie to najlepiej iść do lekarza.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...