Skocz do zawartości
Forum

schudlam 8 kg i nie przytylam


Gość cosmosue

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cosmosue
najpierw dieta wysokobialowa [polecam strone domstarchow.googlepages.com/stronaglowna ], oczywiscie bez jakiegos rygorystycznego przestrzegania regul tej diety, potem jadlam co chcialam i nie tylam, czasem tez stosowalam diete punktowa
domstrachow.googlepages.com/stronaglowana
Odnośnik do komentarza
Gość elasaidai
ja schudłam 6 kg w ciągu miesiąca ,stosowałam suplement diety Deco a dodatkowo ograniczyłam jedzenie po godz 19 .Deco wspomaga odchudzanie i spalanie tkanki tłuszcowej ,właściwie nie zmieniłam swoich przyzwyczajeń żywieniowych jem często w małych ilościach ,wszystko na co mam ochotę może poza słodyczami ale tu nie rozpaczam bo nie przepadam za nimi ,powinnam zacząć od tego że mam 172 cm i ważę w tej chwili 53 kg i czuję się tak w sam raz ,dalej nie mam zamiaru chudnąć ,jak narazie jestem 3 tygodnie po stosowaniu suplementu i nie przytyłam ,
tu są informacje odnośnie składu suplementu www.unia-natura.pl
Odnośnik do komentarza
ja chudlam 5 kg. w ciagu 5 dni stosowania diety kopenhaskiej!
nie polecam tej diety bo jest naprawde straszna!
trwa 13 dni ale niestety pomimo duzego zawziecia nie wytrzymalam!
zawroty glowy i mroczki przed oczami zadecydowaly o przerwaniu diety!
ale 5 kg. to tez duzo!
Odnośnik do komentarza
ale jaka diete zastosowac zeby móc jeść czekolade? na razie ćwicze i stosuje aronox-suplement diety bo znalazłam stronkę o nim (www.aronox.pl) i stwierdziłam ze ma sporo zalet a ze jest na bazie naturalnych składników więc się nie martwie o jakies niepprzyjemnośći wynikające ze spożywania tabletek:)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...