Skocz do zawartości
Forum

Kto sprobuje razem ze mna przetrwac na diecie?


Gość magdalenaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość magdalenaa
Moim problemem jest nadwaga. Waze 65(!)kg przy wzroscie 165cm.:( Wiem ze to jest bardzo duzo. Mama mowi ze nie widac po mnie kilogramow ale ja wiem ze jest inaczej. Kilka razy probowalam sie odchudzac ale nie moglam sie oprzec zjedzeniu batonika albo chipsow. MUsi mi sie udac tym razem. Postanowilam ze skoncze ze slodyczami, bede jesc jak najwiecej swiezych warzyw i owocow, unikac smazonych i tlustych potraw oraz intensywnie cwiczyc. Mam nadzieje ze wspierajac sie nawzajem uda nam sie osiagnac wymarzona sylwetke. Pozdrawiam wszystkich...:):);):D
Odnośnik do komentarza
Gość magdalenaa
No wiec ja zaczelam sie odchudzac 5dni temu i jak narazie wytrzumuje bez slodyczu. Staram sie jesc sniadanie, obiad i kolacje a jak mam ochote cos przekasic to wcinam muesli. I oczywiscie intensywnie cwicze. Wczoraj zrobilam 50 przysiadow zwyklych i 30 przysiadow z pilka wlozona miedzy nogi. Dalam rade. Mam nadzieje ze niedlugo zobacze jakies efekty;)
Odnośnik do komentarza
No magdalenaa podziwiam Cię.
Ja za każdym razem jak postanowię sobie , że od jutra się odchudzam. To "jutro" podczas śniadania już o tym nie pamiętam.Ale pięknie, że zaczęlaś ćwiczyć i ograniczyłaś słodycze. Jak wytrzymasz kolejnych 5 dni to wezmę z Ciebie przykład i dołączę. Przyznam, że wybrałąś mądry sposób odchudzania.
P.S. przy 165 to chyba masz ok 5 kg za dużo? Więc nie wydaje mi się, żebyś była jakas monstualna=może Twoja Mama ma rację.
Odnośnik do komentarza
Gość magdalenaa
Moze nie wygladam jakos bardzo grubo ale ja i tak slysze czasami glupie docinki ze strony kolegow i kolezanek z klasy. I uwierzcie mi- to nie jest przyjemne. Ale to mnie mobilizuje. Jeszcze dzisiaj postaram sie zrobic ok. 80 przysiadow bo wczesniej nie mialam czasu- szkola, lekcje, nauka - te sprawy. Ale przyznam ze czasami dopada mnie chec siegniecia po cos slodkiego. No ale nikt nie powiedzial ze bedzie latwo...;)
Odnośnik do komentarza
Gość magdalenaa
To fajosko...bedziemy razem. Mi udalo sie schudnac narazie 5kg. Ale to chyba nadal za malo bo moja figura pokryta jest tluszczykiem....a tego pozbyc sie latwo nie da....ale jak ktos zna jakies extra diety to pisac.:p
Odnośnik do komentarza
Witajcie dziewczyny!

Ja mam 165cm wzrostu i ważę 55 kg! Nadwagi wiem, że nie mam. Przybyło mi ostatnio 3 kilo i tego też po mnie nie widać, ale...niestety po wrzucanych na siebie ubraniach tak! :rol: Dlatego podjęłam decyzję, że spróbuję tez 3 kilo zrzucić! Myślę, że z Wami będzie mi raźniej! Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Gość fallen_angel
To ja dołączam. Już zeszło ze mnie 6 kilo, chce się jeszcze pozbyć 4. Tylko że właśnie ta 4 coś za bardzo się mnie trzyma ;)
Może to przez to ciacho co przed chwilą wciągnęłam? :smilewinkgrin: Trudno się powstrzymać
Odnośnik do komentarza
Gość magdalenaa
U mnie z dieta tez jest ciezko ale jakos sie trzymam. Czasami pochlone jakies ciasteczko(lub kilka;)) ale wtedy sie mobilizuje i za to "w nagrode" robie wiecej cwiczen. Spoko jakos wytrwamy. Mam nadzieje ze do wakacji uda mi sie uzyskac wymarzona sylwetke....;)
Odnośnik do komentarza
Gość BlackSwan
Magdalenaa, mówiąc szczerze, to ci zazdroszczę wagi, chociaż niby masz nadwage. Ja ważę znacznie więcej niż ty, a mam 161 wzrostu :rip:

Ale też dołączam do odchudzania się ^^ zaczynam od poniedziałku, a programik diety se skomponowałam już ^^ i mam zamiar schudnąć conajmniej 15 kg do 27 lipca :D


A tak co do odchudzania, to też chętnie się małym "sekretem" podzielę: oprócz diety i ćwiczeń wykorzystywać kosmetyki odchudzające, które najlepiej działają, kiedy nałożysz po "masażu" własnej roboty (np. szorstką rękawicą do masażu).
Odnośnik do komentarza
Obecnie używam kosmetyków Eveline z serii Slim Extreme 3D - nie są drogie - używam żelu peelingującego i Serum antycellulitowego! Jest jeszcze krem wyszczuplający, ale tego akurat nie mam! Te kosmetyki nie są drogie - każdy z nich kosztuje max. 15zł. Kiedyś miałam żel antycellulitowy AA Oceanic kosztował 25zł, był naprawdę super - po tygodniu już miałam naprawdę widoczne efekty, teraz nigdzie go w sklepach nie widzę! A szkoda... :(
Odnośnik do komentarza
Gość magdalenaa
Dobra....nikt nie pisze jak idzie dieta to ja zaczne. Dzisiaj bylo okropnie. Zjadlam prawie dwie wielkie paczki chipsow (z ktorych jedna miala 510kcal) i lody czekoladowe( moje ulubione). Okropnie sie z tym czuje bo wczesniej przestrzegalam diety i dziennie spozywalam max 1000kcal czasami mniej. Takze cwiczylam a teraz to jakos zadziej. MOze dlatego ze tyle sie meczylam i nadal nie widze efektow:upset: Kidy je w koncu zobacze................:(
Odnośnik do komentarza
Gość magdalenaa
Wiecie co.......:(:upset: kilka dni temu bylam na komunii i.......przytylam 2kilo!!! a przeciez sie pilnowalam. Od jakiegos czasu staram sie malo jesc i niby to moja skora zrobila sie jedrna ale ja nie widze jakies roznicy....niestety....:(:(:(
Odnośnik do komentarza
Ja też niestety ostatnio zawaliłam diete, ale byłam przed miesiączka to pewnie dlatego! magdalenko być może, że Twój organizm potrzebował cukrów i innych substancji, które niestety ograniczyłaś solidnie i tak wyszło! Może po prostu spróbuj jeść coś takiego, ale zmniejszaj porcje! Ja tak zrobiłam ze słodzeniem kawy i herbaty! Obecnie piję już niesłodzone!
Odnośnik do komentarza
ja ten tydzien lece na warzywach i jogurtach naturalnych.
a głodówke polecam jak najbardziej. Spadło mi 8 kg w ciagu dwóch tygodni, i poki co nic nie przybyło. A tylko tyle, bo nie prowadziłam rygorystycznej głodówki bo nie miałam warunków^^
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...