Skocz do zawartości
Forum

jak mam przytyc?


Gość sylwia90

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 1234paulinka
jestście jeszcze bardzo mlode więc przyjdzie taki moment że zaczniecie tyć i tyć.ja też tak miałam az pewnych wakacji plus 8 kilo!!!!
teraz mam inny problem bo te 8 kilo straciłam przez stres itp nie odchudzałam się ani nic ale cieżka sytuacja osobista odchudziła mnie bardzo!i teraz pragnę przytyć ale niestety nie mogę.ktoo zna diętę na przytycie niech pisze!!!
Odnośnik do komentarza
Moja babcia, kiedy kazała mi przytyć, codziennie dawała mi kubek śmietany z doma białymi bułkami za śniadanie...Po miesiący pobytu u niej na wsi, marzyłam , aby mama mnie zabrała, bojąc się, ze jak tak dalej pójdzie to nie zmieszcze się w drzwiach:D
Odnośnik do komentarza
Gość frenchvanilla
Oj białe pieczywo (a szczególnie białe, chrupiące bułeczki) to mają mnóstwo kalorii... A ten kto chce przytyć, polecam zajadać węglowodany :)

A jeśli chodzi o słodycze... To lepiej się nimi nie opychać. Może i przytyje się dość szybko, ale nie oszukujmy się. Co za dużo to nie zdrowo. Słodycze nie powinny być głównym elementem diety. Nieważne, czy chcemy schudnąć czy przytyć. Są po prostu niezdrowe. Oczywiście, można sobie pozwolić np. na 2 kostki czekolady lub batonika dziennie, jeśli nie jest się na diecie odchudzającej :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...