Skocz do zawartości
Forum

Razem raźniej :)


Gość malia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Już tyle razy probowałam się odchudzać. Udało mi się raz, lecz nie na długo, ponieważ efekt jojo się pojawił. Postanowiłam od dziś zacząć po raz enty :) Chcę schudnąć ok. 6kg do konca tego roku. Wydaje się że niedużo jest 6kg.. Ale jak zapewne same wiecie jest to masakrycznie ciężkie:)
Moj problem to ataki wilczego głodu po ok. 3-4 dnia diety, i wieczorne obżarstwo.
Jak sobie z tym radzić?
Moja dieta będzie opierała się na zdrowym jedzonku. Raz w tygodniu będę mogła pozwolić sobie na jakąś słodkość. :) I ćwiczenia. Dużo ćwiczeń.
Musi się udac:)
ograniczenia kcal to do 1200.

Przyłącza się ktoś do mojego gubienia kg?:)
Odnośnik do komentarza
Gość martyncia
ja od dzis jestem na diecie 3 dniowej! :) a po niej, by nie było jojo bede tak jeść:
Ś: kanapka WASSY z chudą szynką
O: zupa
K: to co na śniadanie

co 3 dni będę zwiększać sobie liczbę kcal.. na początek po 1 kanapkę (50 kcal) potem, po jakiś 5 razach dodam 100 kcal (np. zwykły chleb a nie ten dietetyczny) mam zamiar schudnąć 5 kilo... uda się, jak będę się tak odżywiać do mniej więcęj 25 czerwca?

po tym postanowieniu, przejdę na własną dietę 1000-1200 kcal

narazie jestem chora, ale jak wyzdrowieje to biorę się za jogging :)
Odnośnik do komentarza
Claudyn napisał/a:
A ja znalazłam na jednym z serwisów inicjatywę wspólnego odchudzania biorę w nim udział i potrzebuje waszego wsparcia razem jest naprawdę łatwiej więc mam nadzieję że tym razem mi sie uda!


To coś dla mnie. :o Po ciąży mam sporo do zrobienia z moja sylwetką. :yes: Co polecasz?
Odnośnik do komentarza
Znalazłam Konkurs Schudnijmy Razem na schudnijmy.pl, razem z innymi dziewczynami stwarzamy tak jakby Grupe Wsparcia i nawzajem nie motywujemy i wspieramy w dążeniu do celu, czyli w moim przypadku zrzuceniu ok 8 kg i powrocie do zgrabnej sylwetki!
Odnośnik do komentarza
Claudyn napisał/a:
Znalazłam Konkurs Schudnijmy Razem na schudnijmy.pl, razem z innymi dziewczynami stwarzamy tak jakby Grupe Wsparcia i nawzajem nie motywujemy i wspieramy w dążeniu do celu, czyli w moim przypadku zrzuceniu ok 8 kg i powrocie do zgrabnej sylwetki!


Trochę się wahałam, bo mam słomiany zapał:rol:, ale w końcu zapisałam się do tej akcji Postanawiam w Nowym Roku..., skoro motywuję Cię tyle dziewczyn to powinno się udać.:yes:
Tylko jeszcze tak się zastanawiam nad dietą, bo samo postanowinie to za mało, żeby dostać nagrody w tej akcji, powinnam doprowadzić sylwetkę do ładu..:yes:
Jakie dietki powodują szybkie rezultaty?:confused:
Odnośnik do komentarza
szybkie powoduje ponoc dieta kopenhaska (w 13 dni scislej diety przy dokladnym dostosowaniu sie do niej mozna schudnac 7-20kg).nie sprawdzalam, nie wiem czy to prawda, glodowka takze powoduje szybki spadek wagi ale to raczej tylko dla wytrwalych. w necie znajdziesz mnostwo propozycji przeroznych diet, od diety 1000kcal, diety warzywno-owocowej po glodowki wlasnie.
Odnośnik do komentarza
Jeżeli masz słomiany zapała to nie polecałabym Ci tej diety bo nawet żucie gumy jak cię zacznie ssać żołądek powoduje zniweczenie całej diety, musisz w niej dokładnie przestrzebać tego co jest przewidziane do zjedzenia każdego dnia, a porcje nie są wystrczająco zaspokajające głód, może na schudnijmy.pl poszukaj jakiejś dietki, słyszałaś o diecie grupy krwi?
Odnośnik do komentarza
Chodzi o to że przez 13 dni jesz sciśle to co wmasz w menu, jeżeli zamienisz, pominiesz choćby jeden składnik to dieta ta nie ma sensu, oczywicie nie możesz nawet żuć gumy bo nie możesz złamać żadnych zasad, jest naprawdę hardcorowa, opiera się głownie na sałacie, jakjkach na twrdo i kawie na czczo!
Odnośnik do komentarza
A zaposiłaś już 5 koleżanek, bo to jedyne wymaganie jakie trzeba zrealizować żeby dostać nagrodę, dla mnie jest to tak niewiele że aż szkoda by było nie wziąć udziału w konkursie, pozatym wsparcie udzielone w konkursie pozostanie na dużo, dużo dłużej...
Odnośnik do komentarza
No pospiesz się bo mało czasu zostało, to juz ostatni dzwonek jeśli chcesz zrobic przyjemność koleżankom i za pomocą twoich rad jeszcze sie zapiszą do konkursu i zgarną suplementy na dobry początek odchudzania!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...