Skocz do zawartości
Forum

Jaka dieta?


Gość brzydula

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 14 lat...143cm. wzrostu i waze 49Kg!!!:rip:Jak zaczynam diete to wytrzymoje najwyzej 2 dni...:mad:I teraz mam prosbe .. Jak zzucic te kilogramy krzyaltojac sylwetke? Jak szybko spalic nadmiar tluszczu?

Dodam jeszcze że planoję kolczyka w pępku i boję się że gdy(kiedys )będe szczupla,to kolczyk będzie wystawal...Prosze o radę:(
Odnośnik do komentarza
Gość maartuskaaaa
proponuje ci nie zaczynac zadnej diety. jestes w okresie dojrzewania i organizm moze roznie zareagowac na rygory. Tak naprawde mozesz tego nie odczuwac ale po jakims czasie moga przyjsc rozne tego nastepstwa. Proponuje na zrzucenie brzuszka po prostu cwiczyc. Ale nie tak tylko "cwiczyc zeby zrzucic brzuch" ale wstajac rano zrobic sobie 10 min rozgrzewke potem 30 przysiadow 30 brzuszkow 15 pompek chodzic na basen plywac uprawiac sporty sylwetka gwarantowana.A z tym kolczykiem to bym sie zastanowila... wiesz ze jak kobieta jest w ciazy to dziurka sie rozrywa? niemily widok a blizna zostaje do konca zycia. Zreszta kolczyki w pempku ma juz co 2 dziewczyna czy to nie jest juz nudne? pozdr.:)
Odnośnik do komentarza
Hmm w tym wieku i dieta? nyny- zastanów się bo szkodzisz sama sobie...okres dojrzewania, rośniesz, potem skutki mogą być fatalne...jeżeli już tak bardzo chcesz coś zrobić z sobą to lepiej udać się do specjalisty, który skontroluje to co jesz ew da jakieś cenne wskazówki. Ćwiczenia>dieta. Ew. spróbuj favore.pl tam jest masa ogłoszeń odnośnie specjalistów ds. żywienia etc. koleżanka ostatnio spróbowała i jest zadowolona- ale w żadnym wypadku dieta w tym wieku - uwierz co mowie- pozdrawiam.:|
Odnośnik do komentarza
Gość polak z Sydney

Ja gdy wyjechalem na emigracje to lekarz rodzinny zrobil mi taki przeglad przez caly moj organizm. Przeswietlenia. utradzwieki, krew, mocz, oczy, kosciec itd itd aby jak powiedzial wiedziec z kim ma do czynienia. Po zrobieniu wszystkich tych badan w rozmowie ze mna powiedzial wtedy do mnie takie slowa - Pan ma dopiero 38 lat ale pana organizm ma juz DWA RAZY TYLE tak jest wyekspoloatowany. Malo tego pana mama gdy byla w ciazy to sie prawidlowo nie odzywiala i z tego powodu ma pan pewne wady w niedorozwoju ciala juz w zyciu plodowym. Ja na to ze takie byly lata zaraz po wojnie po 1944 roku ze ludzie glodowali bo nie bylo co jesc a panowaly wsrod ludzi epidemie i choroby. Bylem chory miedzy innymi na gruzlice ktora leczono pencelina i mam na nia teraz uczulenie. A lekarz na to - wiem bo pana pluca mimo ze zostaly wyleczone to sa bardzo kiepskiej jakosci, a w budowie kosci tez brakuje panu ich prawidlowej  budowy. Musi sie pan bardzo oszczedzac i zdrowo odzywiac bo stan zdrowia tego wymaga.

O tak wygladala opieka zdrowotna w czasach komuny w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...