Skocz do zawartości
Forum

Chce schudnąć


Gość Kroopka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, za kilka dni (ok. 6,7) mam zamiar wybrać się nad morze. Wstydze się założyć stroju kapielowego. Mam błaski brzuch i inne części ciała też nie są złe, ale mam dwa problemy: celluit oraz boczki. Z celluitem radze sobie coraz lepiej ale boczki ani rusz! Wykonuje ćwiczenia staram się nie jadać czekoladny ani innych kalorycznych pokarmów ale one i tak nie znikają i tak siedzą nad biodrami...
Pomóżcie, proszę was o ćwiczenia dzięki którym zwalcze boczki jak najszybcjiej! Chce chociaż troszkę je zmniejszyć przed wyjazdem nad morze więc będe ćwiczyła 3 lub 4 razy dziennie ;) Każde ćwiczenie się przyda!
Pozrdawiam,
Odnośnik do komentarza
Gość Tryska w

Ja w walce o szczupła sylwetkę do diety i sportu dołączyłam zabiegi. Dokuczał mi wystający brzuch i specjalista doradził mi zabieg VelaShape III. Miałam serie 6 zabiegów co tydzień i teraz mój brzuch zaczął wreszcie wyglądać fajnie i mogę założyć bikini. Zabiegi robiłam w kłonicę dr legrand.

Odnośnik do komentarza
Gość Oliwia741

a gdy brak silnej woli i nie możesz powstrzymać się od zjedzenia czegoś nie koniecznie zdrowego polecam fitt spray pro. Świetnie hamuje apetyt, dodatkowo przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, a odchudzanie przebiega bezboleśnie i zdrowo. Ja po miesiącu schudłam 5 kg

Odnośnik do komentarza

Może będę nudna ale mi również pomógł Foreverslim.Minęło już spora czasu odkąd skończyłam całą kurację .Napiszę tak wahania wagi są w granicach dwóch kilo ale u mnie jest to chyba związane z cyklem.A tak po za tym nadal cieszę się szczupłą sylwetką.

Odnośnik do komentarza
Gość Anastazja78

Moje doświadczenie z Slimunox uważam za bardzo udane.Cała kuracja skończyła się 13 kg spadkiem wagi co dla mnie jest bardzo dużym sukcesem.Jeżeli chcecie się odchudzać to nie ma na co czekać.Regularne branie tabletek i odpowiednia dieta i pełen sukces gwarantowany.

Odnośnik do komentarza

A ja uważam że wart stosować Foreverslim.Jeżeli ktoś nie widzi efektów na samej diecie to warto wspomóc jakoś odchudzanie i nie ma w tym nic złego.Przekonałam się sama na sobie i bardzo się cieszę żę kupiłam i brałam te tabletki.

Odnośnik do komentarza

U mnie dużą zmianę w odchudzaniu dało stosowanie Slimunox. W zasadzie straciłam dzięki niemu całą nadwagę. Przede wszystkim to bardzo pozytywnie wpływa na apetyt, łatwo mi było zrezygnować z kiepskiego jedzenia i zostawiłam to już na stałe. Zmiana sylwetki tak naprawdę całkowicie odmieniła nasze życie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...