Skocz do zawartości
Forum

napady głodu


Gość pinkbanana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pinkbanana
Staram sie jeść regularnie co 3 godz bo czytałam że tak najlepiej,ale czasami mam takie napady wilczego głodu,ze musze cos zjeść bo czuje że eksploduję!;/ Albo staram sie nie jeśc słodyczy,ale czasami czując głód nie mam ochoty na np.chleb z szynką(bo czuję odrazu sie pełna) tylko musze zjeść jakiegoś batona czy caistko i odrazu czuję sie lepiej.Nie chcę tak!!! Staram sie schudnąc a tu nici ze zdrowego odżywiania nie mówiąc juz o utracie wagi..:no:
Co mam zrobić :confused: Proszę o pomoc!Bedze naprawde wdzieczna
Odnośnik do komentarza
czesc
wiesz ja tez tak mam;/ a normalnie za slodycze dlalabym sie pokroic;/ dzisiaj juz powiedzialam sobie ze sie nie dam i jak chce mi sie jesc to zaczynam np rysowac... i tak sie zlamalam i ok 20 zjadlam serek wiejski...
trzymam za Ciebie kciuki...
Odnośnik do komentarza
Gość karolina88
Ja tez mam często napady głodu ale wtedy albo zaczynam ćwiczyć bo jak poćwicze to od razu odechciewa mi się jeść, albo jem ananasa bo przynajmniej spali pare kalorii albo pije ciepłą kawe zbożową z mlekiem bez cukru i wtedy tez zamiast być głodna robie sie objedzona, a przecież kawa zbożowa z mlekiem ma niecałe 30 kcal :)
Odnośnik do komentarza
a ja polecam odezwac sie do mnie ;) na tych produktach które sama stosowałam na schudniecie a teraz dla zdrowia schudłam 4 kg ;) na tylu mi zalezało... moi klienci chudna ile chca zalezy po prostu od dostosowania programu,,,, Jesli jest ktos z wielkopolski i zmaga sie z tymi problemami zapraszam do mnie na mail : kubiak.sylwia@wp.pl
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...